LIGA RÓŻY 2021

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Róży

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

Msc. Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1. M Mariusz Zatorski 7 14 14 63
2. B Grzegorz Mickiewicz 7 13 9 27
3. B Jacek Świątkowski 7 12 6 19
4. Tomasz Piątkowski 7 9 -8 -37
5. Dariusz Ruczyński 6 8 -2 6
6. Marek Romanowski 5 7 -3 -15
7. Dawid Rutkowski 5 6 -4 -17
8. Patryk Osicki 6 6 -11 -45

Legenda:

M Mistrzostwo Ligi Róży oraz awans do Ligi Lwa
B Baraż o awans do Ligi Lwa

I KOLEJKA (26 maja – 13 czerwca)

Marek Romanowski 2:1 (7:6(2) 6:7(2) 1:0(10:3)) Dariusz Ruczyński (G)
(G) Jacek Świątkowski 2:0 (6:3 6:2) Tomasz Piątkowski
Mariusz Zatorski 2:0 (6:0 6:0) Grzegorz Mickiewicz (G)
(G) Patryk Osicki 0:2 (3:6 2:6) Dawid Rutkowski

II KOLEJKA (14 – 27 czerwca)

(G) Marek Romanowski 2:0 (6:2 6:3) Tomasz Piątkowski
(G) Dariusz Ruczyński 1:2 (6:4 3:6 0:1(4:6)) Grzegorz Mickiewicz
Jacek Świątkowski 2:0 (6:2 6:3) Dawid Rutkowski (G)
(G) Mariusz Zatorski 2:0 (6:1 6:1) Patryk Osicki

III KOLEJKA (28 czerwca – 11 lipca)

Marek Romanowski 0:2 (3:6 0:6) Grzegorz Mickiewicz (G)
(G) Tomasz Piątkowski 2:1 (6:4 5:7 7:6(4)) Dawid Rutkowski
Dariusz Ruczyński 2:0 (6:2 6:0) Patryk Osicki (G)
(G) Jacek Świątkowski 0:2 (5:7 1:6) Mariusz Zatorski

IV KOLEJKA (12 – 25 lipca)

Marek Romanowski Dawid Rutkowski (G)
(G) Grzegorz Mickiewicz 2:0 (6:1 6:4) Patryk Osicki
(G) Tomasz Piątkowski 0:2 (4:6 0:6) Mariusz Zatorski
Dariusz Ruczyński 0:2 (6:7(3) 1:6) Jacek Świątkowski (G)

V KOLEJKA (26 lipca – 8 sierpnia)

(G) Marek Romanowski Patryk Osicki
Dawid Rutkowski 0:2 (0:6 1:6) Mariusz Zatorski (G)
(G) Grzegorz Mickiewicz 2:0 (6:1 6:4) Jacek Świątkowski
Tomasz Piątkowski 0:2 (1:6 2:6) Dariusz Ruczyński (G)

VI KOLEJKA (9 – 22 sierpnia)

Marek Romanowski 0:2 (1:6 0:6) Mariusz Zatorski (G)
(G) Patryk Osicki 0:2 (0:6 2:6) Jacek Świątkowski
(G) Dawid Rutkowski Dariusz Ruczyński
Grzegorz Mickiewicz 2:0 (6:4 6:0) Tomasz Piątkowski (G)

VII KOLEJKA (23 sierpnia – 5 września)

 (G) Marek Romanowski 0:2 (6:7(3) 4:6) Jacek Świątkowski
Mariusz Zatorski 2:0 (6:4 6:4) Dariusz Ruczyński (G)
Patryk Osicki 1:2 (6:3 3:6 6:7(1)) Tomasz Piątkowski (G)
(G) Dawid Rutkowski 1:2 (7:5 2:6 3:6) Grzegorz Mickiewicz

ROZGRYWANIE PRZEŁOŻONYCH MECZÓW (6 września – 10 października)


BARAŻE (11 – 31 października)

Roman Boberek (G) Jacek Świątkowski
Rafał Godziński (G) Grzegorz Mickiewicz