LIGA LWA 2021

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Lwa

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

Msc. Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1. M Mateusz Gruz 7 14 13 51
2. Karol Rykaczewski 7 13 7 21
3. Dragan Andrijević 7 12 7 32
4. Wojciech Milewski 7 11 3 22
5. Mariusz Prusiński 7 10 -1 4
6. B Roman Boberek 7 9 -5 -12
7. B Rafał Godziński 7 8 -11 -53
8. S Remigiusz Wysocki 7 7 -13 -75

Legenda:

M Mistrzostwo Ligi Lwa
B Baraż o utrzymanie w Lidze Lwa
S Spadek do Ligi Róży

I KOLEJKA (26 maja – 13 czerwca)

(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:2 6:2) Remigiusz Wysocki
(G) Roman Boberek 0:2 (4:6 4:6) Mariusz Prusiński
(G) Mateusz Gruz 2:0 (6:1 6:2) Rafał Godziński
(G) Dragan Andrijević 1:2 (6:2 1:6 0:1(8:10)) Karol Rykaczewski

II KOLEJKA (14 – 27 czerwca)

(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:2 6:0) Mariusz Prusiński
(G) Remigiusz Wysocki 1:2 (1:6 7:6(5) 0:1(6:10)) Rafał Godziński
Roman Boberek 1:2 (6:4 3:6 0:1(6:10)) Karol Rykaczewski (G)
(G) Mateusz Gruz 2:0 (6:2 6:0) Dragan Andrijević

III KOLEJKA (28 czerwca – 11 lipca)

(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:1 6:2) Rafał Godziński
(G) Mariusz Prusiński 0:2 (4:6 1:6) Karol Rykaczewski
Remigiusz Wysocki 0:2 (0:6 0:6) Dragan Andrijević (G)
(G) Roman Boberek 0:2 (2:6 4:6) Mateusz Gruz

IV KOLEJKA (12 – 25 lipca)

(G) Wojciech Milewski 1:2 (6:2 4:6 0:1(7:10)) Karol Rykaczewski
(G) Rafał Godziński 0:2 (0:6 0:6) Dragan Andrijević
(G) Mariusz Prusiński 1:2 (3:6 6:3 0:1(5:10)) Mateusz Gruz
Remigiusz Wysocki 0:2 (1:6 1:6) Roman Boberek (G)

V KOLEJKA (26 lipca – 8 sierpnia)

(G) Wojciech Milewski 0:2 (0:6 3:6) Dragan Andrijević
Karol Rykaczewski 0:2 (2:6 1:6) Mateusz Gruz (G)
(G) Rafał Godziński 0:2 (3:6 2:6) Roman Boberek
Mariusz Prusiński 2:0 (6:2 6:0) Remigiusz Wysocki (G)

VI KOLEJKA (9 – 22 sierpnia)

(G) Wojciech Milewski 0:2 (3:6 3:6) Mateusz Gruz
(G) Dragan Andrijević 2:0 (6:2 6:2) Roman Boberek
(G) Karol Rykaczewski 2:0 (6:1 6:1) Remigiusz Wysocki
(G) Rafał Godziński 0:2 (0:6 1:6) Mariusz Prusiński

VII KOLEJKA (23 sierpnia – 5 września)

(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:1 6:2) Roman Boberek
Mateusz Gruz 2:0 (6:0 6:2) Remigiusz Wysocki (G)
Dragan Andrijević 2:0 (6:4 7:6(3)) Mariusz Prusiński (G)
(G) Karol Rykaczewski 2:0 (6:1 6:1) Rafał Godziński

ROZGRYWANIE PRZEŁOŻONYCH MECZÓW (6 września – 10 października)


BARAŻE (11 – 31 października)

Roman Boberek (G) Jacek Świątkowski
Rafał Godziński (G) Grzegorz Mickiewicz