LIGA LWA I RÓŻY 2021

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Liga Lwa i Róży - logo

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

03.10.2021
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Roman Boberek 2:0 (6:1 6:2)
LIGA LWA: Rafał Godziński : Roman Boberek 0:2 (3:6 2:6)


01.10.2021
LIGA RÓŻY: Dariusz Ruczyński : Patryk Osicki 2:0 (6:2 6:0)


30.09.2021
INFORMACJA: Data zakończenia meczów ligowych zostaje przesunięta na dzień 10 października. Termin ten jest ostateczny i nie zostanie przedłużony.


29.09.2021
LIGA RÓŻY: Marek Romanowski : Jacek Świątkowski 0:2 (6:7(3) 4:6)


28.09.2021
LIGA RÓŻY: Dawid Rutkowski : Mariusz Zatorski 0:2 (0:6 1:6)


24.09.2021
LIGA LWA: Karol Rykaczewski : Mateusz Gruz 0:2 (2:6 1:6)
LIGA LWA: Mateusz Gruz : Remigiusz Wysocki 2:0 (6:0 6:2)
LIGA RÓŻY: Dariusz Ruczyński : Grzegorz Mickiewicz 1:2 (6:4 3:6 0:1(4:6))


23.09.2021
LIGA RÓŻY: Marek Romanowski : Mariusz Zatorski 0:2 (1:6 0:6)


19.09.2021
LIGA RÓŻY: Tomasz Piątkowski : Dawid Rutkowski 2:1 (6:4 5:7 7:6(4))


15.09.2021
LIGA RÓŻY: Jacek Świątkowski : Mariusz Zatorski 0:2 (5:7 1:6)
LIGA RÓŻY: Grzegorz Mickiewicz : Tomasz Piątkowski 2:0 (6:4 6:0)


13.09.2021
LIGA LWA: Rafał Godziński : Mariusz Prusiński 0:2 (0:6 1:6)


12.09.2021
LIGA RÓŻY: Tomasz Piątkowski : Dariusz Ruczyński 0:2 (1:6 2:6)


10.09.2021
LIGA RÓŻY: Patryk Osicki : Tomasz Piątkowski 1:2 (6:3 3:6 6:7(1))


08.09.2021
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Mateusz Gruz 0:2 (3:6 3:6)
LIGA RÓŻY: Marek Romanowski : Grzegorz Mickiewicz 0:2 (3:6 0:6)


07.08.2021
LIGA RÓŻY: Mariusz Zatorski : Dariusz Ruczyński 2:0 (6:4 6:4)


06.09.2021
LIGA LWA: Roman Boberek : Karol Rykaczewski 1:2 (6:4 3:6 0:1(6:10))
LIGA LWA: Karol Rykaczewski : Remigiusz Wysocki 2:0 (6:1 6:1)


04.08.2021
LIGA LWA: Mariusz Prusiński: Mateusz Gruz 1:2 (3:6 6:3 0:1(7:10))


01.09.2021
LIGA RÓŻY: Dariusz Ruczyński : Jacek Świątkowski 0:2 (6:7(3) 1:6)


25.08.2021
LIGA RÓŻY: Patryk Osicki : Jacek Świątkowski 0:2 (0:6 2:6)


24.08.2021
LIGA RÓŻY: Mariusz Zatorski : Grzegorz Mickiewicz 2:0 (6:0 6:0)


23.08.2021
LIGA LWA: Dragan Andrijević : Mariusz Prusiński 2:0 (6:4 7:6(3))


19.08.2021
LIGA LWA: Mariusz Prusiński : Remigiusz Wysocki 2:0 (6:2 6:0)
LIGA RÓŻY: Tomasz Piątkowski : Mariusz Zatorski 0:2 (4:6 0:6)


18.08.2021
LIGA LWA: Karol Rykaczewski : Rafał Godziński 2:0 (6:1 6:1)
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Karol Rykaczewski 1:2 (6:2 4:6 0:1(7:10))


07.08.2021
LIGA LWA: Remigiusz Wysocki : Roman Boberek 0:2 (1:6 1:6)


06.08.2021
LIGA RÓŻY: Mariusz Zatorski : Patryk Osicki 2:0 (6:1 6:1)


03.08.2021
LIGA LWA: Mariusz Prusiński: Karol Rykaczewski 0:2 (4:6 1:6)


29.07.2021
LIGA LWA: Roman Boberek : Mariusz Prusiński 0:2 (4:6 4:6)


23.07.2021
LIGA RÓŻY: Dawid Rutkowski : Grzegorz Mickiewicz 1:2 (7:5 2:6 3:6)


22.07.2021
LIGA RÓŻY: Grzegorz Mickiewicz : Patryk Osicki 2:0 (6:1 6:4)


17.07.2021
LIGA LWA: Mateusz Gruz : Dragan Andrijević 2:0 (6:2 6:0)


12.07.2021
LIGA LWA: Remigiusz Wysocki : Dragan Andrijević 0:2 (0:6 0:6)


10.07.2021
LIGA LWA: Remigiusz Wysocki : Rafał Godziński 1:2 (1:6 7:6(5) 0:1(6:10))


07.07.2021
LIGA RÓŻY: Marek Romanowski : Tomasz Piątkowski 2:0 (6:2 6:3)


05.07.2021
LIGA RÓŻY: Jacek Świątkowski : Dawid Rutkowski 2:0 (6:2 6:3)
LIGA RÓŻY: Grzegorz Mickiewicz : Jacek Świątkowski 2:0 (6:1 6:4)


01.07.2021
LIGA LWA: Roman Boberek : Mateusz Gruz 0:2 (2:6 4:6)
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Mariusz Prusiński 2:0 (6:2 6:0)


30.06.2021
LIGA LWA: Rafał Godziński : Dragan Andrijević 0:2 (0:6 0:6)


19.06.2021
LIGA RÓŻY: Marek Romanowski : Dariusz Ruczyński 2:1 (7:6(2) 6:7(2) 1:0(10:3))


16.06.2021
LIGA RÓŻY: Patryk Osicki : Dawid Rutkowski 0:2 (3:6 2:6)


15.06.2021
LIGA LWA: Roman Boberek : Dragan Andrijević 0:2 (2:6 2:6)


14.06.2021
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Dragan Andrijević 0:2 (0:6 3:6)


09.06.2021
LIGA LWA: Mateusz Gruz : Rafał Godziński 2:0 (6:1 6:2)
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Remigiusz Wysocki 2:0 (6:2 6:2)
LIGA RÓŻY: Jacek Świątkwoski : Tomasz Piątkowski 2:0 (6:3 6:2)


07.06.2021
LIGA LWA: Dragan Andrijević : Karol Rykaczewski 1:2 (6:2 1:6 0:1(8:10))


31.05.2021
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Rafał Godziński 2:0 (6:1 6:2)


23.05.2021
Dziką kartę do Ligi Lwa, na miejsce nieobecnego Leszka Jastrzębowskiego, otrzymuje Karol Rykaczewski z Rybna.


22.05.2021
Dziką kartę do Ligi Lwa, na miejsce nieobecnego Edwarda Klimka, otrzymuje Dragan Andrijević z Brodnicy.


16.05.2021
Dziką kartę do Ligi Lwa, na miejsce nieobecnego Marcina Romanowskiego, otrzymuje Mateusz Gruz z Żuromina.


29.04.2021

RUSZYŁY ZAPISY DO NOWOMIEJSKICH LIG LWA I RÓŻY – SEZON 2021!!!

Rozgrywki mają charakter OTWARTY. Organizatorem jest MOSiR Nowe Miasto Lubawskie.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić u Koordynatora pod nr tel. 608042967 do dnia 24 maja 2020 roku, do godz. 12:00.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Wpisowe – 50 zł.
Uczestnicy szeregowani są na liście startowej wg ubiegłorocznych osiągnięć w NLLiR. W przypadku, gdy gracz nie brał udział w lidze, liczy się kolejność zgłoszeń.
Wszelkie pytania należy kierować do koordynatora Ligi – Wojciecha Milewskiego pod nr tel. 608042967.

LISTA STARTOWA – NOWOMIEJSKIE LIGI LWA I RÓŻY 2020

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Wstępny przydział
1. Wojciech Milewski Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
2. Roman Boberek Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
3. Mateusz Gruz Żuromin LIGA LWA (dzika karta)
4. Dragan Andrijević Brodnica LIGA LWA (dzika karta)
5. Karol Rykaczewski Rybno LIGA LWA (dzika karta)
6. Rafał Godziński Pacółtowo LIGA LWA
7. Mariusz Prusiński Iława LIGA LWA
8. Remigiusz Wysocki Pacółtowo LIGA LWA
9. Marek Romanowski Biskupiec LIGA RÓŻY
10. Jacek Świątkowski Lubawa LIGA RÓŻY
11. Mariusz Zatorski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
12. Patryk Osicki Mroczno LIGA RÓŻY
13. Dawid Rutkowski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
14. Grzegorz Mickiewicz Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
15. Tomasz Piątkowski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
16. Dariusz Ruczyński Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY