LIGA LWA 2021

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Lwa

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

Msc. Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1. Karol Rykaczewski 6 12 9 30
2. Dragan Andrijević 7 12 7 32
3. Mateusz Gruz 5 10 9 32
4. Mariusz Prusiński 7 10 -1 4
5. Wojciech Milewski 6 9 1 13
6. Rafał Godziński 6 7 -9 -46
7. Roman Boberek 5 6 -5 -10
8. Remigiusz Wysocki 6 6 -11 -65

Legenda:

M Mistrzostwo Ligi Lwa
B Baraż o utrzymanie w Lidze Lwa
S Spadek do Ligi Róży

I KOLEJKA (26 maja – 13 czerwca)

(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:2 6:2) Remigiusz Wysocki
(G) Roman Boberek 0:2 (4:6 4:6) Mariusz Prusiński
(G) Mateusz Gruz 2:0 (6:1 6:2) Rafał Godziński
(G) Dragan Andrijević 1:2 (6:2 1:6 0:1(8:10)) Karol Rykaczewski

II KOLEJKA (14 – 27 czerwca)

(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:2 6:0) Mariusz Prusiński
(G) Remigiusz Wysocki 1:2 (1:6 7:6(5) 0:1(6:10)) Rafał Godziński
Roman Boberek 1:2 (6:4 3:6 0:1(6:10)) Karol Rykaczewski (G)
(G) Mateusz Gruz 2:0 (6:2 6:0) Dragan Andrijević

III KOLEJKA (28 czerwca – 11 lipca)

(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:1 6:2) Rafał Godziński
(G) Mariusz Prusiński 0:2 (4:6 1:6) Karol Rykaczewski
Remigiusz Wysocki 0:2 (0:6 0:6) Dragan Andrijević (G)
(G) Roman Boberek 0:2 (2:6 4:6) Mateusz Gruz

IV KOLEJKA (12 – 25 lipca)

(G) Wojciech Milewski 1:2 (6:2 4:6 0:1(7:10)) Karol Rykaczewski
(G) Rafał Godziński 0:2 (0:6 0:6) Dragan Andrijević
(G) Mariusz Prusiński 1:2 (3:6 6:3 0:1(5:10)) Mateusz Gruz
Remigiusz Wysocki 0:2 (1:6 1:6) Roman Boberek (G)

V KOLEJKA (26 lipca – 8 sierpnia)

(G) Wojciech Milewski 0:2 (0:6 3:6) Dragan Andrijević
Karol Rykaczewski Mateusz Gruz (G)
(G) Rafał Godziński Roman Boberek
Mariusz Prusiński 2:0 (6:2 6:0) Remigiusz Wysocki (G)

VI KOLEJKA (9 – 22 sierpnia)

(G) Wojciech Milewski 0:2 (3:6 3:6) Mateusz Gruz
(G) Dragan Andrijević 2:0 (6:2 6:2) Roman Boberek
(G) Karol Rykaczewski 2:0 (6:1 6:1) Remigiusz Wysocki
(G) Rafał Godziński 0:2 (0:6 1:6) Mariusz Prusiński

VII KOLEJKA (23 sierpnia – 5 września)

 (G) Wojciech Milewski Roman Boberek
Mateusz Gruz Remigiusz Wysocki (G)
Dragan Andrijević 2:0 (6:4 7:6(3)) Mariusz Prusiński (G)
(G) Karol Rykaczewski 2:0 (6:1 6:1) Rafał Godziński

ROZGRYWANIE PRZEŁOŻONYCH MECZÓW (6 – 30 września)


BARAŻE (1 – 31 października)

6 miejsce Ligi Lwa 3 miejsce Ligi Róży
7 miejsce Ligi Lwa 2 miejsce Ligi Róży