LIGA LWA I RÓŻY 2021

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Liga Lwa i Róży - logo

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)
14.06.2021
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Dragan Andrijević 0:2 (0:6 3:6)

09.06.2021
LIGA LWA: Mateusz Gruz : Rafał Godziński 2:0 (6:1 6:2)
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Remigiusz Wysocki 2:0 (6:2 6:2)
LIGA RÓŻY: Jacek Świątkwoski : Tomasz Piątkowski 2:0 (6:3 6:2)

07.06.2021
LIGA LWA: Dragan Andrijević : Karol Rykaczewski 1:2 (6:2 1:6 0:1(8:10))


31.05.2021
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Rafał Godziński 2:0 (6:1 6:2)


23.05.2021
Dziką kartę do Ligi Lwa, na miejsce nieobecnego Leszka Jastrzębowskiego, otrzymuje Karol Rykaczewski z Rybna.


22.05.2021
Dziką kartę do Ligi Lwa, na miejsce nieobecnego Edwarda Klimka, otrzymuje Dragan Andrijević z Brodnicy.


16.05.2021
Dziką kartę do Ligi Lwa, na miejsce nieobecnego Marcina Romanowskiego, otrzymuje Mateusz Gruz z Żuromina.


29.04.2021

RUSZYŁY ZAPISY DO NOWOMIEJSKICH LIG LWA I RÓŻY – SEZON 2021!!!

Rozgrywki mają charakter OTWARTY. Organizatorem jest MOSiR Nowe Miasto Lubawskie.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić u Koordynatora pod nr tel. 608042967 do dnia 24 maja 2020 roku, do godz. 12:00.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Wpisowe – 50 zł.
Uczestnicy szeregowani są na liście startowej wg ubiegłorocznych osiągnięć w NLLiR. W przypadku, gdy gracz nie brał udział w lidze, liczy się kolejność zgłoszeń.
Wszelkie pytania należy kierować do koordynatora Ligi – Wojciecha Milewskiego pod nr tel. 608042967.

LISTA STARTOWA – NOWOMIEJSKIE LIGI LWA I RÓŻY 2020

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Wstępny przydział
1. Wojciech Milewski Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
2. Roman Boberek Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
3. Mateusz Gruz Żuromin LIGA LWA (dzika karta)
4. Dragan Andrijević Brodnica LIGA LWA (dzika karta)
5. Karol Rykaczewski Rybno LIGA LWA (dzika karta)
6. Rafał Godziński Pacółtowo LIGA LWA
7. Mariusz Prusiński Iława LIGA LWA
8. Remigiusz Wysocki Pacółtowo LIGA LWA
9. Marek Romanowski Biskupiec LIGA RÓŻY
10. Jacek Świątkowski Lubawa LIGA RÓŻY
11. Mariusz Zatorski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
12. Patryk Osicki Mroczno LIGA RÓŻY
13. Dawid Rutkowski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
14. Grzegorz Mickiewicz Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
15. Tomasz Piątkowski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
16. Dariusz Ruczyński Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY