LIGA LWA 2020

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Lwa

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

Msc. Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1. M Marcin Romanowski 7 14 14 77
2. Wojciech Milewski 7 13 9 28
3. Roman Boberek 7 12 7 22
4. Edward Klimek 7 10 -3 -20
5. Leszek Jastrzębowski 6(+1) 9 -2 -5
6. B Jacek Sokołowski 6(+1) 8 -6 -34
7. B Rafał Godziński 7 8 -9 -33
8. S Marek Romanowski 7 8 -10 -35

Legenda:

M Mistrzostwo Ligi Lwa
B Baraż o utrzymanie w Lidze Lwa
S Spadek do Ligi Róży

I KOLEJKA (18 – 31 maja)

Roman Boberek 2:0 (6:0 6:2) Edward Klimek (G)
(G) Wojciech Milewski 2:0 (7:6(3) 6:0) Rafał Godziński
Leszek Jastrzębowski 1:2 (4:6 6:1 0:1(8:10)) Jacek Sokołowski (G)
(G) Marek Romanowski 0:2 (0:6 0:6) Marcin Romanowski

II KOLEJKA (1 – 17 czerwca)

(G) Roman Boberek 2:0 (6:3 6:3) Rafał Godziński
(G) Edward Klimek 2:1 (6:3 4:6 1:0(10:8)) Jacek Sokołowski
Wojciech Milewski 0:2 (2:6 0:6) Marcin Romanowski (G)
(G) Leszek Jastrzębowski 2:0 (6:1 6:0) Marek Romanowski

III KOLEJKA (18 czerwca – 5 lipca)

Roman Boberek 2:0 (6:3 6:1) Jacek Sokołowski (G)
(G) Rafał Godziński 0:2 (0:6 0:6) Marcin Romanowski
Edward Klimek 2:0 (6:4 6:4) Marek Romanowski (G)
(G) Wojciech Milewski 2:0 (6:4 6:0) Leszek Jastrzębowski

IV KOLEJKA (6 – 22 lipca)

Roman Boberek 0:2 (0:6 0:6) Marcin Romanowski (G)
(G) Jacek Sokołowski w.o. (0:6 0:6) Marek Romanowski
(G) Rafał Godziński 1:2 (6:4 2:6 0:1(6:10)) Leszek Jastrzębowski
Edward Klimek 0:2 (5:7 1:6) Wojciech Milewski (G)

V KOLEJKA (23 lipca – 9 sierpnia)

(G) Roman Boberek 2:0 (6:2 6:4) Marek Romanowski
Marcin Romanowski w.o. (6:0 6:0) Leszek Jastrzębowski (G)
Jacek Sokołowski 0:2 (4:6 4:6) Wojciech Milewski (G)
Rafał Godziński 0:2 (5:7 2:6) Edward Klimek (G)

VI KOLEJKA (10 – 26 sierpnia)

Roman Boberek 2:0 (6:4 6:2) Leszek Jastrzębowski (G)
(G) Marek Romanowski 0:2 (2:6 0:6) Wojciech Milewski
(G) Marcin Romanowski 2:0 (6:1 6:1) Edward Klimek
Jacek Sokołowski 2:0 (7:6 6:4) Rafał Godziński (G)

VII KOLEJKA (27 sierpnia – 13 września)

 (G) Roman Boberek 1:2 (6:3 2:6 0:1(10:12)) Wojciech Milewski
Leszek Jastrzębowski 2:0 (6:3 7:5) Edward Klimek (G)
Marek Romanowski 0:2 (6:7(2) 3:6) Rafał Godziński (G)
(G) Marcin Romanowski 2:0 (6:2 6:1) Jacek Sokołowski

ROZGRYWANIE PRZEŁOŻONYCH MECZÓW (14 – 28 września)


BARAŻE (29 września – 18 października)

Jacek Sokołowski Remigiusz Wysocki (G)
Rafał Godziński Jacek Świątkowski (G)