II LIGA – MECZE

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


I KOLEJKA (4.-15. maja)

Nowakowski Łukasz
Wojtaś Sławomir 2:0 (6:1 6:4) Łukaszewski Janusz
Andrijević Dragan 0:2 (1:6 1:6) Wiktorowicz Paweł
Reszka Serafin 0:2 (0:6 2:6) Żywicki Łukasz
Orzech Jan 0:2 (0:6 5:7) Gorczewski Wiesław

II KOLEJKA (16.-29. maja)

Nowakowski Łukasz 1:2 (6:4 2:6 4:6) Łukaszewski Janusz
Wiktorowicz Paweł
Wojtaś Sławomir 0:2 (4:6 4:6) Żywicki Łukasz
Andrijević Dragan 0:2 (0:6 (4)6:7) Gorczewski Wiesław
Reszka Serafin 2:0 (6:1 7:6(5)) Orzech Jan

III KOLEJKA (30. maja – 12. czerwca)

Nowakowski Łukasz 0:2 (3:6 0:6) Wiktorowicz Paweł
Żywicki Łukasz 2:0 (7:6(6) 7:6(5)) Łukaszewski Janusz
Gorczewski Wiesław
Wojtaś Sławomir 2:0 (7:6(3) 6:2) Orzech Jan
Andrijević Dragan 2:0 (6:3 6:4) Reszka Serafin

IV KOLEJKA (13.-26. czerwca)

Nowakowski Łukasz 0:2 (0:6 1:6) Żywicki Łukasz
Gorczewski Wiesław 0:2 (1:6 2:6) Wiktorowicz Paweł
Orzech Jan 0:2 (2:6 0:6) Łukaszewski Janusz
Reszka Serafin
Wojtaś Sławomir 2:0 (6:1 7:5) Andrijević Dragan

V KOLEJKA (27. czerwca – 10. lipca)

Nowakowski Łukasz 1:2 (2:6 6:3 4:6) Gorczewski Wiesław
Orzech Jan 0:2 (0:6 0:6) Żywicki Łukasz
Reszka Serafin 0:2 (1:6 1:6) Wiktorowicz Paweł
Andrijević Dragan 2:1 (4:6 7:6(8) 7:5) Łukaszewski Janusz
Wojtaś Sławomir

VI KOLEJKA (11.-24. lipca)

Nowakowski Łukasz 2:0 (6:3 7:5) Orzech Jan
Reszka Serafin 2:1 (3:6 7:5 7:6(5)) Gorczewski Wiesław
Andrijević Dragan 0:2 (3:6 4:6) Żywicki Łukasz
Wojtaś Sławomir 0:2 (3:6 1:6) Wiktorowicz Paweł
Łukaszewski Janusz

VII KOLEJKA (25.lipca – 7. sierpnia)

Nowakowski Łukasz 2:0 (7:5 6:3) Reszka Serafin
Andrijević Dragan 2:0 (6:0 6:0) Orzech Jan
Wojtaś Sławomir 1:2 (4:6 6:2 2:6) Gorczewski Wiesław
Żywicki Łukasz
Wiktorowicz Paweł 2:0 (6:2 6:1) Łukaszewski Janusz

VIII KOLEJKA (8-21. sierpnia)

Nowakowski Łukasz 1:2 (4:6 6:3 5:7) Andrijević Dragan
Wojtaś Sławomir 2:0 (6:3 6:1) Reszka Serafin
Orzech Jan
Gorczewski Wiesław 1:2 (6:3 3:6 (kecz GW) 0:6) Łukaszewski Janusz
Żywicki Łukasz 0:2 (2:6 (2)6:7) Wiktorowicz Paweł

IX KOLEJKA (22. sierpnia – 4. września)

Nowakowski Łukasz 0:2 (1:6 2:6) Wojtaś Sławomir
Andrijević Dragan
Reszka Serafin 2:0 (7:6(5) 6:2) Łukaszewski Janusz
Orzech Jan 0:2 (1:6 0:6) Wiktorowicz Paweł
Gorczewski Wiesław 0:2 (2:6 4:6) Żywicki Łukasz

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (5-11. września)


BARAŻE (12. września – 2. października)

Zabłotny Paweł 2:0 ((4:3 krecz GW) 6:3 6:0) Gorczewski Wiesław
Dombrowski Artur 0:2 (1:6 3:6) Wojtaś Sławomir