I LIGA – MECZE

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


I KOLEJKA (4.-15. maja)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:3 6:1) Milewski Wojciech
Adamowski Marek 2:0 (6:1 6:3) Śnieżko Jerzy
Pesta Grzegorz Rykaczewski Karol
Tuptyński Marek 1:2 (3:6 6:0 (4)6:7) Zabłotny Paweł
Boberek Roman  2:0  (6:3 6:2) Dombrowski Artur

II KOLEJKA (16.-29. maja)

Czarnecki Tomasz 2:0 (7:5 6:1) Śnieżko Jerzy
Rykaczewski Karol 0:2 (4:6 (1)6:7) Milewski Wojciech
Adamowski Marek 2:0 (6:1 6:2) Zabłotny Paweł
Pesta Grzegorz Dombrowski Artur
Tuptyński Marek 2:1 (3:6 7:6(4) 6:4) Boberek Roman

III KOLEJKA (30. maja – 12. czerwca)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:3 6:2) Rykaczewski Karol
Zabłotny Paweł 2:1 (1:6 6:2 7:5) Śnieżko Jerzy
Dombrowski Artur 0:2 (5:7 4:6) Milewski Wojciech
Adamowski Marek 2:0 (6:2 6:2) Boberek Roman
Pesta Grzegorz Tuptyński Marek

IV KOLEJKA (13.-26. czerwca)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:3 6:0) Zabłotny Paweł
Dombrowski Artur 1:2 (3:6 6:4 5:7) Rykaczewski Karol
Boberek Roman 1:2 (5:7 7:6(4) 5:7) Śnieżko Jerzy
Tuptyński Marek 0:2 (3:6 3:6) Milewski Wojciech
Adamowski Marek Pesta Grzegorz

V KOLEJKA (27. czerwca – 10. lipca)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:3 6:0) Dombrowski Artur
Boberek Roman 2:0 (7:5 6:1) Zabłotny Paweł
Tuptyński Marek 0:2 (2:6 5:7) Rykaczewski Karol
Pesta Grzegorz Śnieżko Jerzy
Adamowski Marek 2:0 (6:4 7:6(5)) Milewski Wojciech

VI KOLEJKA (11.-24. lipca)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:1 6:1) Boberek Roman
Tuptyński Marek 1:2 (2:6 6:2 2:6) Dombrowski Artur
Pesta Grzegorz Zabłotny Paweł
Adamowski Marek 0:2 (2:6 (3)6:7) Rykaczewski Karol
Śnieżko Jerzy 0:2 (1:6 3:6) Milewski Wojciech

VII KOLEJKA (25.lipca – 7. sierpnia)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:0 6:2) Tuptyński Marek
Pesta Grzegorz Boberek Roman
Adamowski Marek 2:0 (6:1 6:2) Dombrowski Artur
Zabłotny Paweł 0:2 (1:6 2:6) Milewski Wojciech
Rykaczewski Karol 2:1 (5:7 6:3 6:2) Śnieżko Jerzy

VIII KOLEJKA (8-21. sierpnia)

Czarnecki Tomasz Pesta Grzegorz
Adamowski Marek 2:0 (6:2 7:6(3)) Tuptyński Marek
Boberek Roman 1:2 (5:7 7:5 3:6) Milewski Wojciech
Dombrowski Artur 0:2 (3:6 5:7) Śnieżko Jerzy
Zabłotny Paweł 1:2 (3:6 7:5 3:6) Rykaczewski Karol

IX KOLEJKA (22. sierpnia – 4. września)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:0 6:3) Adamowski Marek
Pesta Grzegorz Milewski Wojciech
Tuptyński Marek 0:2 (3:6 2:6) Śnieżko Jerzy
Boberek Roman 2:0 (6:3 6:3) Rykaczewski Karol
Dombrowski Artur 1:2 (6:4 3:6 4:6) Zabłotny Paweł

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (5-11. września)


BARAŻE (12. września – 2. października)

Zabłotny Paweł 2:0 ((4:3 krecz GW) 6:3 6:0) Gorczewski Wiesław
Dombrowski Artur 0:2 (1:6 3:6) Wojtaś Sławomir