LIGA RÓŻY 2020

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Róży

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

Msc. Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1. Jacek Świątkowski 7 12 6 26
2. Mariusz Prusiński 5 10 10 49
3. Mariusz Zatorski 6 10 4 21
4. Patryk Osicki 6 6 -12 -60
5. Remigiusz Wysocki 4 5 -2 -6
6. Dawid Rutkowski 4 5 -4 -16
7. Mateusz Kołakowski 2 4 2 2
8. Arkadiusz Zaleski 3(+1) 4 -4 -16
Grzegorz Mickiewicz 0 0 0 0

Legenda:

Mistrzostwo Ligi Róży oraz awans do Ligi Lwa
Baraż o awans do Ligi Lwa

I KOLEJKA (18 – 27 maja)

Grzegorz Mickiewicz
(G) Arkadiusz Zaleski Mateusz Kołakowski
(G) Mariusz Prusiński 2:0 (6:1 6:1) Dawid Rutkowski
(G) Jacek Świątkowski 2:0 (6:4 6:4) Mariusz Zatorski
(G) Remigiusz Wysocki 2:0 (6:1 6:2) Patryk Osicki

II KOLEJKA (28 maja – 7 czerwca)

(G) Grzegorz Mickiewicz Mateusz Kołakowski
Dawid Rutkowski
Arkadiusz Zaleski 0:2 (3:6 0:6) Mariusz Zatorski (G)
Mariusz Prusiński 2:0 (6:0 6:0) Patryk Osicki (G)
Jacek Świątkowski 2:1 (5:7 6:2 1:0(10:8)) Remigiusz Wysocki (G)

III KOLEJKA (8 – 21 czerwca)

Grzegorz Mickiewicz Dawid Rutkowski (G)
(G) Mateusz Kołakowski 2:1 (6:3 3:6 1:0(10:5)) Mariusz Zatorski
Patryk Osicki
(G) Arkadiusz Zaleski Remigiusz Wysocki
(G) Mariusz Prusiński 2:0 (6:3 6:4) Jacek Świątkowski

IV KOLEJKA (22 czerwca – 5 lipca)

(G) Grzegorz Mickiewicz Mariusz Zatorski
(G) Dawid Rutkowski 2:0 (6:2 6:4) Patryk Osicki
(G) Mateusz Kołakowski Remigiusz Wysocki
Jacek Świątkowski
(G) Arkadiusz Zaleski w.o. (0:6 0:6) Mariusz Prusiński

V KOLEJKA (6 – 19 lipca)

Grzegorz Mickiewicz Patryk Osicki (G)
(G) Mariusz Zatorski 2:1 (6:2 3:6 1:0(12:10)) Remigiusz Wysocki
Dawid Rutkowski 0:2 (0:6 5:7) Jacek Świątkowski (G)
Mateusz Kołakowski Mariusz Prusiński (G)
Arkadiusz Zaleski

VI KOLEJKA (20 lipca – 2 sierpnia)

Grzegorz Mickiewicz Remigiusz Wysocki (G)
Patryk Osicki 0:2 (0:6 1:6) Jacek Świątkowski (G)
(G) Mariusz Zatorski Mariusz Prusiński
(G) Dawid Rutkowski Arkadiusz Zaleski
Mateusz Kołakowski

VII KOLEJKA (3 – 16 sierpnia)

(G) Grzegorz Mickiewicz Jacek Świątkowski
(G) Remigiusz Wysocki 0:2 (0:6 2:6) Mariusz Prusiński
(G) Patryk Osicki 0:2 (1:6 0:6) Arkadiusz Zaleski
Mariusz Zatorski
Dawid Rutkowski Mateusz Kołakowski (G)

VIII KOLEJKA (17 – 30 sierpnia)

Grzegorz Mickiewicz Mariusz Prusiński (G)
Jacek Świątkowski 2:0 (6:2 6:4) Arkadiusz Zaleski (G)
Remigiusz Wysocki
Patryk Osicki Mateusz Kołakowski (G)
(G) Mariusz Zatorski 2:0 (6:4 7:5) Dawid Rutkowski

IX KOLEJKA (31 sierpnia – 13 września)

(G) Grzegorz Mickiewicz Arkadiusz Zaleski
Mariusz Prusiński
(G) Jacek Świątkowski 1:2 (3:6 6:3 0:1(8:10)) Mateusz Kołakowski
Remigiusz Wysocki Dawid Rutkowski (G)
(G) Patryk Osicki 0:2 (1:6 0:6) Mariusz Zatorski

ROZGRYWANIE PRZEŁOŻONYCH MECZÓW (14 – 20 września)


BARAŻE (21 września – 11 października)

6 miejsce Ligi Lwa 3 miejsce Ligi Róży
7 miejsce Ligi Lwa 2 miejsce Ligi Róży