LIGA LWA I RÓŻY 2020

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Liga Lwa i Róży - logo

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

02.07.2020
LIGA LWA: Roman Boberek : Marcin Romanowski 0:2 (0:6 0:6)
LIGA LWA: Rafał Godziński : Marcin Romanowski 0:2 (0:6 0:6)


06.07.2020
LIGA RÓŻY: Mariusz Prusiński : Jacek Świątkowski 2:0 (6:3 6:4)


02.07.2020
LIGA LWA: Roman Boberek : Leszek Jastrzębowski 2:0 (6:4 6:2)


24.06.2020
LIGA RÓŻY: Remigiusz Wysocki : Mariusz Prusiński 0:2 (0:6 2:6)


20.06.2020
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Leszek Jastrzębowski 2:0 (6:4 6:0)


09.06.2020
LIGA LWA: Roman Boberek : Rafał Godziński 2:0 (6:3 6:3)


08.06.2020
LIGA RÓŻY: Mariusz Prusiński : Patryk Osicki 2:0 (6:0 6:0)


06.06.2020
LIGA RÓŻY: Mariusz Prusiński : Dawid Rutkowski 2:0 (6:1 6:1)


04.06.2020
LIGA RÓŻY: Arkadiusz Zaleski : Mariusz Zatorski 0:2 (3:6 0:6)


03.06.2020
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Marcin Romanowski 0:2 (2:6 0:6)


02.06.2020
LIGA LWA: Roman Boberek : Edward Klimek 2:0 (6:0 6:2)


01.06.2020
LIGA RÓŻY: Jacek Świątkowski : Remigiusz Wysocki 2:1 (5:7 6:2 1:0(10:8))


28.05.2020
LIGA RÓŻY: Jacek Świątkowski : Mariusz Zatorski 2:0 (6:4 6:4)


27.05.2020
LIGA LWA: Wojciech Milewski : Rafał Godziński 2:0 (7:6(3) 6:0)


26.05.2020
LIGA RÓŻY: Remigiusz Wysocki : Patryk Osicki 2:0 (6:1 6:2)


22.05.2020
LIGA LWA: Leszek Jastrzębowski : Jacek Sokołowski 1:2 (4:6 6:1 0:1(8:10))
LIGA LWA: Marek Romanowski : Marcin Romanowski 0:2 (0:6 0:6)


12.05.2020
Dziką kartę do Ligi Lwa, na miejsce nieobecnego Łukasza Żywickiego, otrzymuje Marcin Romanowski z Żuromina.


27.04.2020

RUSZYŁY ZAPISY DO NOWOMIEJSKICH LIG LWA I RÓŻY – SEZON 2020!!!

Rozgrywki mają charakter OTWARTY. Organizatorem jest MOSiR Nowe Miasto Lubawskie.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić u Koordynatora pod nr tel. 608042967 do dnia 11 maja 2020 roku, do godz. 12:00.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Wpisowe – 50 zł.
Uczestnicy szeregowani są na liście startowej wg ubiegłorocznych osiągnięć w NLLiR. W przypadku, gdy gracz nie brał udział w lidze, liczy się kolejność zgłoszeń.
Wszelkie pytania należy kierować do koordynatora Ligi – Wojciecha Milewskiego pod nr tel. 608042967.

LISTA STARTOWA – NOWOMIEJSKIE LIGI LWA I RÓŻY 2020

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Wstępny przydział
1. Roman Boberek Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
2. Wojciech Milewski Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
3. Leszek Jastrzębowski Lidzbark LIGA LWA
4. Marek Romanowski Biskupiec LIGA LWA
5. Marcin Romanowski Żuromin LIGA LWA (dzika karta)
6. Jacek Sokołowski Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
7. Rafał Godziński Pacółtowo LIGA LWA
8. Edward Klimek Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
9. Grzegorz Mickiewicz Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
10. Arkadiusz Zaleski Pacółtowo LIGA RÓŻY
11. Mariusz Prusiński Iława LIGA RÓŻY
12. Jacek Świątkowski Lubawa LIGA RÓŻY
13. Remigiusz Wysocki Pacółtowo LIGA RÓŻY
14. Patryk Osicki Mroczno LIGA RÓŻY (debiut)
15. Mariusz Zatorski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY (debiut)
16. Dawid Rutkowski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY (debiut)
17. Mateusz Kołakowski Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY (debiut)