LIGA RÓŻY 2019

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Róży

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

Msc. Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1. Klimek Edward 7 13 +6 +8
2. Sokołowski Jacek 6 11 +9 +41
3. Godziński Rafał 6 11 +7 +24
4. Prusiński Mariusz 7 11 +2 +11
4. Świątkowski Jacek 6 9 0 -2
6. Milewski Leszek 6 8 -3 -8
7. Wysocki Remigiusz 7 8 -7 -18
8. Kasprzycka Agnieszka 7 7 -14 -56

Legenda:

Mistrzostwo Ligi Róży oraz awans do Ligi Lwa
Wicemistrzostwo Ligi Róży oraz awans do Ligi Lwa
Drugie Wicemistrzostwo Ligi Róży oraz awans do Ligi Lwa

I KOLEJKA (5 – 19 czerwca)

(G) Godziński Rafał 2:0 (6:2 7:6(6)) Prusiński Mariusz
(G) Świątkowski Jacek 0:2 (0:6 1:6) Sokołowski Jacek
(G) Wysocki Remigiusz 1:2 (3:6 6:4 0:1(8:10)) Klimek Edward
(G) Milewski Leszek 2:0 (6:4 6:2) Kasprzycka Agnieszka

II KOLEJKA (20 czerwca – 3 lipca)

Godziński Rafał 2:1 (4:6 7:5 1:0(10:7)) Sokołowski Jacek (G)
Prusiński Mariusz 1:2 (3:6 6:1 0:1(8:10)) Klimek Edward (G)
Świątkowski Jacek 2:0 (6:1 6:2) Kasprzycka Agnieszka (G)
Wysocki Remigiusz 0:2 (4:6 3:6) Milewski Leszek (G)

III KOLEJKA (4 -17 lipca)

(G) Godziński Rafał 1:2 (7:5 2:6 0:1(7:10)) Klimek Edward
(G) Sokołowski Jacek 2:0 (6:0 6:2) Kasprzycka Agnieszka
(G) Prusiński Mariusz 2:0 (6:3 6:2) Milewski Leszek
Świątkowski Jacek 2:1 (3:6 6:4 1:0(10:6)) Wysocki Remigiusz (G)

IV KOLEJKA (18 – 31 lipca)

Godziński Rafał 2:0 (6:1 6:2) Kasprzycka Agnieszka (G)
(G) Klimek Edward 2:0 (6:4 7:6(3)) Milewski Leszek
(G) Sokołowski Jacek 2:0 (6:3 6:1) Wysocki Remigiusz
Prusiński Mariusz 2:1 (0:6 7:5 1:0(10:6)) Świątkowski Jacek (G)

V KOLEJKA (1 – 14 sierpnia)

(G) Godziński Rafał 2:0 (6:1 6:1) Milewski Leszek
Kasprzycka Agnieszka 0:2 (2:6 3:6) Wysocki Remigiusz (G)
(G) Klimek Edward 2:1 (4:6 6:3 1:0(16:14)) Świątkowski Jacek
Sokołowski Jacek 2:0 (6:3 6:3) Prusiński Mariusz (G)

VI KOLEJKA (15 – 28 sierpnia)

(G) Godziński Rafał 2:1 (4:6 6:3 1:0(11:9)) Wysocki Remigiusz
(G) Milewski Leszek 1:2 (4:6 6:2 0:1(0:10)) Świątkowski Jacek
Kasprzycka Agnieszka 0:2 (2:6 1:6) Prusiński Mariusz (G)
(G) Klimek Edward 0:2 (4:6 1:6) Sokołowski Jacek

VII KOLEJKA (29 sierpnia – 30 września)

Godziński Rafał Świątkowski Jacek (G)
(G) Wysocki Remigiusz 0:2 (2:6 2:6) Prusiński Mariusz
(G) Milewski Leszek Sokołowski Jacek
(G) Kasprzycka Agnieszka 0:2 (2:6 4:6) Klimek Edward

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (1 – 31 października)