LIGA LWA 2019

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Lwa

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

Msc. Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1. Boberek Roman 6 11 +6 +20
2. Żywicki Łukasz 5 10 +10 +49
3. Jastrzębowski Leszek 6 9 +1 +12
4. Romanowski Marek 3 5 0 +3
5. Reszka Marek 4 5 -4 -22
6. Mickiewicz Grzegorz 5 5 -8 -33
7. Milewski Wojciech 2 3 +1 +2
8. Zaleski Arkadiusz 3 3 -6 -31

Legenda:

Mistrzostwo Ligi Lwa
Wicemistrzostwo Ligi Lwa
Drugie Wicemistrzostwo Ligi Lwa
Spadek do Ligi Róży

I KOLEJKA (5 – 19 czerwca)

Żywicki Łukasz 2:0 (6:0 6:0) Mickiewicz Grzegorz (G)
(G) Milewski Wojciech Zaleski Arkadiusz
Boberek Roman 2:0 (6:1 6:2) Reszka Marek (G)
Romanowski Marek 0:2 (4:6 1:6) Jastrzębowski Leszek (G)

II KOLEJKA (20 czerwca – 3 lipca)

(G) Żywicki Łukasz 2:0 (6:0 6:0) Zaleski Arkadiusz
Mickiewicz Grzegorz 1:2 (6:4 3:6 0:1(7:10)) Reszka Marek (G)
(G) Milewski Wojciech 2:0 (6:4 6:4) Jastrzębowski Leszek
Boberek Roman Romanowski Marek (G)

III KOLEJKA (4 -17 lipca)

(G) Żywicki Łukasz 2:0 (6:2 6:0) Reszka Marek
(G) Zaleski Arkadiusz 0:2 (0:6 2:6) Jastrzębowski Leszek
(G) Mickiewicz Grzegorz 1:2 (7:6 3:6 3:6) Romanowski Marek
(G) Milewski Wojciech 0:2 (6:4 3:6 0:1(7:10)) Boberek Roman

IV KOLEJKA (18 – 31 lipca)

Żywicki Łukasz 2:0 (6:3 6:0) Jastrzębowski Leszek (G)
Reszka Marek 1:2 (6:3 0:6 0:1(7:10)) Romanowski Marek (G)
Zaleski Arkadiusz 0:2 (2:6 1:6) Boberek Roman (G)
Mickiewicz Grzegorz Milewski Wojciech (G)

V KOLEJKA (1 – 14 sierpnia)

(G) Żywicki Łukasz Romanowski Marek
Jastrzębowski Leszek 1:2 (6:2 5:7 0:1(7:10)) Boberek Roman (G)
Reszka Marek Milewski Wojciech (G)
(G) Zaleski Arkadiusz Mickiewicz Grzegorz

VI KOLEJKA (15 – 28 sierpnia)

Żywicki Łukasz 2:0 (6:4 6:2) Boberek Roman (G)
Romanowski Marek Milewski Wojciech (G)
(G) Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:3 6:2) Mickiewicz Grzegorz
Reszka Marek Zaleski Arkadiusz (G)

VII KOLEJKA (29 sierpnia – 15 września)

Żywicki Łukasz Milewski Wojciech (G)
Boberek Roman 2:0 (6:2 6:3) Mickiewicz Grzegorz (G)
(G) Romanowski Marek Zaleski Arkadiusz
Jastrzębowski Leszek Reszka Marek (G)

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (16 – 30 września)