LIGA LWA I RÓŻY 2019

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Liga Lwa i Róży - logo

LIGA LWA
TABELA I MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA I MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

19.10.2019
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Romanowski Marek 2:0 (6:1 6:3)


18.10.2019
LIGA LWA: Romanowski Marek : Milewski Wojciech 0:2 (1:6 0:6)


05.10.2019
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Milewski Wojciech 2:0 (6:2 6:1)


29.09.2019
LIGA RÓŻY: Godziński Rafał : Wysocki Remigiusz 2:1 (4:6 6:3 1:0(11:9))


28.09.2019
OGŁOSZENIE: W związku z tym, iż tego roku Liga rozpoczęła się z miesięcznym opóźnieniem, zostaje zmieniona data zakończenia rozgrywek. Ostateczny termin to 31.10.2019.

LIGA LWA: Mickiewicz Grzegorz : Milewski Wojciech 0:2 (4:6 2:6)


27.09.2019
LIGA RÓŻY: Sokołowski Jacek : Prusiński Mariusz 2:0 (6:3 6:3)


26.09.2019
LIGA RÓŻY: Godziński Rafał : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:1 6:2)


24.09.2019
LIGA RÓŻY: Godziński Rafał : Milewski Leszek 2:0 (6:1 6:1)
LIGA RÓŻY: Wysocki Remigiusz : Prusiński Mariusz 0:2 (2:6 2:6)


22.09.2019
LIGA RÓŻY: Godziński Rafał : Sokołowski Jacek 2:1 (4:6 7:5 1:0(10:7))


21.09.2019
LIGA RÓŻY: Sokołowski Jacek : Wysocki Remigiusz 2:0 (6:3 6:1)


12.09.2019
LIGA LWA: Boberek Roman : Romanowski Marek 2:0 (6:1 6:2)
LIGA RÓŻY: Kasprzycka Agnieszka : Prusiński Mariusz 0:2 (4:6 1:6)


11.09.2019
LIGA LWA: Reszka Marek : Milewski Wojciech 0:2 (3:6 4:6)


10.09.2019
LIGA RÓŻY: Klimek Edward : Sokołowski Jacek 0:2 (4:6 1:6)


07.09.2019
LIGA RÓŻY: Kasprzycka Agnieszka : Klimek Edward 0:2 (2:6 4:6)


06.09.2019
LIGA RÓŻY: Klimek Edward : Świątkowski Jacek 2:1 (4:6 6:3 1:0(16:14))
LIGA RÓŻY: Milewski Leszek : Świątkowski Jacek 1:2 (4:6 6:2 0:1(0:10))


03.09.2019
LIGA LWA: Jastrzębowski Leszek : Reszka Marek 2:0 (6:1 6:3)


26.08.2019
LIGA RÓŻY: Klimek Edward : Milewski Leszek 2:0 (6:4 7:6(3))


22.08.2019
LIGA LWA: Boberek Roman : Mickiewicz Grzegorz 2:0 (6:2 6:3)


21.08.2019
LIGA RÓŻY: Godziński Rafał : Klimek Edward 1:2 (7:5 2:6 0:1(7:10))
LIGA RÓŻY: Kasprzycka Agnieszka : Wysocki Remigiusz 0:2 (2:6 3:6)


20.08.2019
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Boberek Roman 2:0 (6:4 6:2)


19.08.2019
LIGA LWA: Jastrzębowski Leszek : Mickiewicz Grzegorz 2:0 (6:3 6:2)


14.08.2019
LIGA LWA: Reszka Marek : Romanowski Marek 1:2 (6:3 0:6 0:1(7:10))


13.08.2019
LIGA RÓŻY: Prusiński Mariusz : Świątkowski Jacek 2:1 (0:6 7:5 1:0(10:6))


05.08.2019
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Mickiewicz Grzegorz 2:0 (6:0 6:0)


31.07.2019
LIGA LWA: Zaleski Arkadiusz : Boberek Roman 0:2 (2:6 1:6)


30.07.2019
LIGA LWA: Jastrzębowski Leszek : Boberek Roman 1:2 (6:2 5:7 0:1(7:10))


25.07.2019
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:0 6:0)


24.07.2019
LIGA LWA: Mickiewicz Grzegorz : Romanowski Marek 1:2 (7:6 3:6 0:1(5:10))
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:3 6:0)


19.07.2019
LIGA RÓŻY: Prusiński Mariusz : Milewski Leszek 2:0 (6:3 6:2)
LIGA RÓŻY: Sokołowski Jacek : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:0 6:2)


18.07.2019
LIGA LWA: Zaleski Arkadiusz : Jastrzębowski Leszek 0:2 (0:6 2:6)


15.07.2019
LIGA LWA: Milewski Wojciech : Boberek Roman 1:2 (6:4 3:6 0:1(7:10))


11.07.2019
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Reszka Marek 2:0 (6:2 6:0)


10.07.2019
LIGA RÓŻY: Świątkowski Jacek : Wysocki Remigiusz 2:1 (3:6 6:4 1:0(10:6))


07.07.2019
LIGA RÓŻY: Świątkowski Jacek : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:1 6:2)


04.07.2019
LIGA RÓŻY: Prusiński Mariusz : Klimek Edward 1:2 (3:6 6:1 0:1(8:10))
LIGA RÓŻY: Wysocki Remigiusz : Milewski Leszek 0:2 (4:6 3:6)


03.07.2019
LIGA LWA: Romanowski Marek : Jastrzębowski Leszek 0:2 (4:6 1:6)


01.07.2019
LIGA LWA: Mickiewicz Grzegorz : Reszka Marek 1:2 (6:4 3:6 0:1(7:10))


21.06.2019
LIGA RÓŻY: Godziński Rafał : Prusiński Mariusz 2:0 (6:2 7:6(6))


19.06.2019
LIGA RÓŻY: Wysocki Remigiusz : Klimek Edward 1:2 (3:6 6:4 0:1(8:10))


17.06.2019
LIGA RÓŻY: Milewski Leszek : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:4 6:2)


16.06.2019
LIGA LWA: Boberek Roman : Reszka Marek 2:0 (6:1 6:2)


12.06.2019
LIGA RÓŻY: Świątkowski Jacek : Sokołowski Jacek 0:2 (0:6 1:6)


09.06.2019
LIGA LWA: Milewski Wojciech : Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:4 6:4)


03.06.2019
Zapisy zostały zakończone. Jest nas szesnaścioro! Jutro (we wtorek) zostanie opublikowany terminarz gier oraz rozesłane informacyjne SMS-y. Od środy (4 czerwca) można już umawiać się na mecze!

W związku z tym, że dwaj zawodnicy (Karol Rykaczewski i Janusz Łukaszewski) uprawnieni do gry w Lidze Lwa nie zgłosili się w tym sezonie do rozgrywek, ich miejsca zajmują kolejni najlepsi gracze z zeszłorocznej Ligi Róży – Arkadiusz Zaleski i Grzegorz Mickiewicz. Gratuluję awansu!


23.05.2019

RUSZYŁY ZAPISY DO NOWOMIEJSKICH LIG LWA I RÓŻY – SEZON 2019!!!

Rozgrywki maja charakter OTWARTY. Organizatorem jest MOSiR Nowe Miasto Lubawskie.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić u Organizatora pod nr tel. 564742013 do dnia 3. czerwca 2019 roku, do godz. 12:00.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Wpisowe 50 zł wpłacamy na miejscu w recepcji MOSiRu.
Uczestnicy szeregowani są na liście startowej wg ubiegłorocznych osiągnięć w NLLiR. W przypadku, gdy gracz nie brał udział w lidze, liczy się kolejność zgłoszeń.
Wszelkie pytania należy kierować do koordynatora Ligi – Wojciecha Milewskiego pod nr tel. 608042967.

LISTA STARTOWA – NOWOMIEJSKIE LIGI LWA I RÓŻY 2019

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Wstępny przydział
1. Żywicki Łukasz Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
2. Milewski Wojciech Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
3. Boberek Roman Nowe Miasto Lub. LIGA LWA
4. Romanowski Marek Biskupiec LIGA LWA
5. Jastrzębowski Leszek Lidzbark LIGA LWA
6. Reszka Marek Tereszewo LIGA LWA
7. Godziński Rafał Pacółtowo LIGA RÓŻY
8. Świątkowski Jacek Lubawa LIGA RÓŻY
9. Zaleski Arkadiusz Pacółtowo LIGA RÓŻY
10. Mickiewicz Grzegorz Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY
11. Wysocki Remigiusz Pacółtowo LIGA RÓŻY
12. Milewski Leszek Kurzętnik LIGA RÓŻY
13. Kasprzycka Agnieszka Lubawa LIGA RÓŻY
14. Klimek Edward Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY (debiut)
15. Sokołowski Jacek Nowe Miasto Lub. LIGA RÓŻY (debiut)
16. Prusiński Mariusz Iława LIGA RÓŻY (debiut)