LIGA LWA I RÓŻY 2018

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Liga Lwa i Róży - logo

LIGA LWA
TABELA
MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA
MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

18.10.2018
LIGA RÓŻY: Zaleski Arkadiusz : Wysocki Remigiusz 2:1 (4:6 6:0 1:0(10:8))


13.10.2018
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Rykaczewski Karol 2:0 (6:4 6:3)


08.10.2018
LIGA RÓŻY: Podowska Justyna : Zaleski Arkadiusz 0:2 (2:6 6:7(3))


06.10.2018
LIGA RÓŻY: Milewski Leszek : Wysocki Remigiusz 0:2 (3:6 3:6)


03.10.2018
LIGA LWA: Reszka Serafin : Łukaszewski Janusz 0:2 (7:5 3:6 0:1(6:10))


01.10.2018
LIGA RÓŻY: Wysocki Remigiusz : Mickiewicz Grzegorz 0:2 (5:7 4:6)


29.09.2018
LIGA RÓŻY: Kasprzycka Agnieszka : Mickiewicz Grzegorz 0:2 (2:6 4:6)


28.09.2018
LIGA RÓŻY: Romanowski Marek : Reszka Marek 2:0 (6:2 6:2)


27.09.2018
LIGA RÓŻY: Zaleski Arkadiusz : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:1 6:1)


21.09.2018
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Milewski Wojciech 2:0 (7:5 6:3)


20.09.2018
LIGA LWA: Reszka Serafin : Rykaczewski Karol 0:2 (5:7 6:7(5))
LIGA RÓŻY: Podowska Justyna : Romanowski Marek 0:2 (0:6 0:6)
LIGA RÓŻY: Milewski Leszek : Romanowski Marek 0:2 (3:6 0:6)


12.09.2018
LIGA RÓŻY: Zaleski Arkadiusz : Romanowski Marek 1:2 (7:6 3:6 0:1(5:10))


11.09.2018
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:4 6:1)


10.09.2018
LIGA RÓŻY: Mickiewicz Grzegorz : Podowska Justyna 2:0 (6:0 6:0)


05.09.2018
LIGA LWA: Rykaczewski Karol : Godziński Rafał 2:0 (6:3 7:5)
LIGA LWA: Świątkowski Jacek : Reszka Serafin 0:2 (2:6 3:6)


03.09.2018
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Podowska Justyna 2:0 (6:0 6:3)


31.08.2018
LIGA LWA: Boberek Roman : Świątkowski Jacek 2:0 (6:3 6:3)
LIGA RÓŻY: Mickiewicz Grzegorz : Romanowski Marek 0:2 (4:6 1:6)


29.08.2018
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Reszka Marek 2:0 (6:3 6:4)


27.08.2018
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Reszka Serafin 2:0 (6:3 6:3)


23.08.2018
LIGA RÓŻY: Mickiewicz Grzegorz : Zaleski Arkadiusz 1:2 (1:6 6:1 0:1(8:10))


16.08.2018
LIGA LWA: Boberek Roman : Milewski Wojciech 0:2 (0:6 4:6)
LIGA LWA: Łukaszewski Janusz : Świątkowski Jacek 2:0 (6:2 6:0)
LIGA RÓŻY: Milewski Leszek : Zaleski Arkadiusz 0:2 (4:6 3:6)


13.08.2018
LIGA LWA: Reszka Serafin : Godziński Rafał 2:1 (6:2 4:6 1:0(10:8))
LIGA RÓŻY: Kasprzycka Agnieszka : Reszka Marek 0:2 (3:6 1:6)


12.08.2018
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Boberek Roman 1:2 (6:2 4:6 0:1(9:11))


08.08.2018
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Mickiewicz Grzegorz 2:0 (6:2 6:3)


07.08.2018
LIGA RÓŻY: Wysocki Remigiusz : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:2 6:0)


05.08.2018
LIGA LWA: Świątkowski Jacek : Godziński Rafał 0:2 (4:6 2:6)
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Milewski Leszek 2:0 (6:3 6:2)
LIGA RÓŻY: Wysocki Remigiusz : Reszka Marek 0:2 (6:7(2) 1:6)


03.08.2018
LIGA RÓŻY: Milewski Leszek : Podowska Justyna 2:0 (6:0 6:1)


01.08.2018
LIGA LWA: Milewski Wojciech : Rykaczewski Karol 0:2 (6:7(5) 4:6)


31.07.2018
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:3 6:2)


27.07.2018
LIGA LWA: Łukaszewski Janusz : Milewski Wojciech 0:2 (4:6 2:6)


23.07.2018
LIGA LWA: Łukaszewski Janusz : Boberek Roman 2:0 (6:3 6:3)


10.07.2018
LIGA RÓŻY: Mickiewicz Grzegorz : Milewski Leszek 2:1 (7:6(4) 4:6 1:0(10:7))


09.07.2018
LIGA LWA: Świątkowski Jacek : Rykaczewski Karol 0:2 (4:6 1:6)
LIGA RÓŻY: Zaleski Arkadiusz : Reszka Marek 0:2 (2:6 3:6)


04.07.2018
LIGA LWA: Godziński Rafał : Boberek Roman 0:2 (5:7 3:6)


01.07.2018
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Wysocki Remigiusz 2:0 (6:1 6:1)


29.06.2018
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Łukaszewski Janusz 2:0 (6:0 6:3)
LIGA RÓŻY: Romanowski Marek : Kasprzycka Agnieszka 2:0 (6:2 6:1)


28.06.2018
LIGA RÓŻY: Reszka Marek : Podowska Justyna 2:0 (6:0 6:2)


27.06.2018
LIGA LWA: Godziński Rafał : Milewski Wojciech 0:2 (2:6 2:6)


20.06.2018
LIGA RÓŻY: Romanowski Marek : Wysocki Remigiusz 2:0 (6:2 6:0)


13.06.2018
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Świątkowski Jacek 2:0 (6:0 6:0)
LIGA RÓŻY: Jastrzębowski Leszek : Romanowski Marek 1:2 (6:3 1:6 0:1(5:10))


06.06.2018
LIGA LWA: Godziński Rafał : Łukaszewski Janusz 0:2 (0:6 1:6)
LIGA LWA: Rykaczewski Karol : Boberek Roman 2:0 (6:0 6:2)
LIGA RÓŻY: Reszka Marek : Milewski Leszek 2:0 (6:2 7:6(2))


05.06.2018
LIGA LWA: Milewski Wojciech : Reszka Serafin 2:0 (6:4 6:0)
LIGA RÓŻY: Podowska Justyna : Kasprzycka Agnieszka 0:2 (2:6 2:6)


27.05.2018
LIGA LWA: Rykaczewski Karol : Łukaszewski Janusz 2:1 (4:6 6:2 1:0(10:0))


24.05.2018
LIGA LWA: Boberek Roman : Reszka Serafin 2:0 (6:4 6:4)


23.05.2018
LIGA RÓŻY: Podowska Justyna : Wysocki Remigiusz 0:2 (0:6 0:6)


20.05.2018
LIGA LWA: Żywicki Łukasz : Godziński Rafał 2:0 (6:4 7:6(4))


15.05.2018
LIGA RÓŻY: Kasprzycka Agnieszka : Milewski Leszek 0:2 (4:6 1:6)
LIGA RÓŻY: Reszka Marek : Mickiewicz Grzegorz 2:0 (7:6(4) 6:1)


13.05.2018
LIGA LWA: Milewski Wojciech : Świątkowski Jacek 2:0 (6:1 6:1)


08.05.2018

ZAPISY DO NOWOMIEJSKICH LIG LWA I RÓŻY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Jest nas 17-cioro! Do końca września będziemy walczyć w dwóch klasach rozgrywkowych: Lidze Lwa i Lidze Róży. Lada chwila rozesłane zostaną SMSy z danymi Waszych rywali. Życzę udanego sezonu i dużo frajdy!


19.04.2018

RUSZYŁY ZAPISY DO NOWOMIEJSKICH LIG LWA I RÓŻY !!!

Rozgrywki maja charakter OTWARTY. Organizatorem jest MOSiR Nowe Miasto Lubawskie.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić u Organizatora pod nr tel. 564742013 do dnia 7. maja 2018 roku, do godz. 12:00.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Wpisowe 50 zł wpłacamy na miejscu w recepcji MOSiRu.
Uczestnicy szeregowani są na liście startowej wg zeszłorocznych osiągnięć w Naszej Lidze – LTT Laver i Naszej Lidze – Brodnica. W przypadku, gdy gracz brał udział w obu ligach, liczy się lepszy osiągnięty wynik.
Wszelkie pytania należy kierować do koordynatora Ligi – Wojciecha Milewskiego pod nr tel. 608042967.

LISTA STARTOWA – NOWOMIEJSKIE LIGI LWA I RÓŻY 2018

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Najlepszy wynik w 2017 Drugi wynik w 2017 Kolejność zgłoszeń
1. Żywicki Łukasz Nowe Miasto Lub. I LIGA – 1 miejsce (NL-LTT LAVER)
2. Milewski Wojciech Nowe Miasto Lub. I LIGA – 2 miejsce (NL-LTT LAVER)
3. Rykaczewski Karol Rybno I LIGA – 3 miejsce (NL-LTT LAVER)
4. Boberek Roman Nowe Miasto Lub. I LIGA – 6 miejsce (NL-LTT LAVER)
5. Reszka Serafin Tereszewo II LIGA – 3 miejsce (NL-LTT LAVER)
6. Łukaszewski Janusz Lidzbark II LIGA – 6 miejsce (NL-BRODNICA) III LIGA – 2 miejsce (NL-LTT LAVER)
7. Świątkowski Jacek Lubawa II LIGA – 6 miejsce (NL-LTT LAVER) nie uczestniczył (NL-BRODNICA)
8. Godziński Rafał Pacółtowo III LIGA – 3 miejsce (NL-BRODNICA)
9. Jastrzębowski Leszek Lidzbark III LIGA – 4 miejsce (NL-LTT LAVER)
10. Zaleski Arkadiusz Pacółtowo III LIGA – 6 miejsce (NL-BRODNICA) III LIGA – 7 miejsce (NL-LTT LAVER) nr 5
11. Reszka Marek Tereszewo III LIGA – 6 miejsce (NL-LTT LAVER) III LIGA – 7 miejsce (NL-BRODNICA) nr 10
12. Podowska Justyna Rybno III LIGA – 8 miejsce (NL-LTT LAVER)
13. Kasprzycka Agnieszka Nowe Miasto Lub. nie uczestniczyła nie uczestniczyła nr 7
14. Milewski Leszek Kurzętnik nie uczestniczył nie uczestniczył nr 14
15. Wysocki Remigiusz Pacółtowo nie uczestniczył nie uczestniczył nr 15
16. Mickiewicz Grzegorz Nowe Miasto Lub. nie uczestniczył nie uczestniczył nr 16
17. Romanowski Marek Biskupiec nie uczestniczył nie uczestniczył nr 17