LIGA LWA 2018 – MECZE

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Lwa

LIGA LWA
TABELA
MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA
MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

I KOLEJKA (10 – 27 maja)

Żywicki Łukasz 2:0 (6:4 7:6(4)) Godziński Rafał (G)
(G) Milewski Wojciech 2:0 (6:1 6:1) Świątkowski Jacek
(G) Rykaczewski Karol 2:1 (4:6 6:2 1:0(10:0)) Łukaszewski Janusz
Boberek Roman 2:0 (6:4 6:4) Reszka Serafin (G)

II KOLEJKA (28 maja – 17 czerwca)

(G) Żywicki Łukasz 2:0 (6:0 6:0) Świątkowski Jacek
Godziński Rafał 0:2 (0:6 1:6) Łukaszewski Janusz (G)
(G) Milewski Wojciech 2:0 (6:4 6:0) Reszka Serafin
Rykaczewski Karol 2:0 (6:0 6:2) Boberek Roman (G)

III KOLEJKA (18 czerwca – 4 lipca)

(G) Żywicki Łukasz 2:0 (6:0 6:3) Łukaszewski Janusz
(G) Świątkowski Jacek 0:2 (2:6 3:6) Reszka Serafin
(G) Godziński Rafał 0:2 (5:7 3:6) Boberek Roman
(G) Milewski Wojciech 0:2 (6:7(5) 4:6) Rykaczewski Karol

IV KOLEJKA (5 – 22 lipca)

Żywicki Łukasz 2:0 (6:3 6:3) Reszka Serafin (G)
Łukaszewski Janusz 2:0 (6:3 6:3) Boberek Roman (G)
(G) Świątkowski Jacek 0:2 (4:6 1:6) Rykaczewski Karol
Godziński Rafał 0:2 (2:6 2:6) Milewski Wojciech (G)

V KOLEJKA (23 lipca – 8 sierpnia)

Żywicki Łukasz 1:2 (6:2 4:6 0:1(9:11)) Boberek Roman (G)
Reszka Serafin 0:2 (5:7 6:7(5)) Rykaczewski Karol (G)
Łukaszewski Janusz 0:2 (4:6 2:6) Milewski Wojciech (G)
Świątkowski Jacek 0:2 (4:6 2:6) Godziński Rafał (G)

VI KOLEJKA (9 – 26 sierpnia)

(G) Żywicki Łukasz 2:0 (6:4 6:3) Rykaczewski Karol
Boberek Roman 0:2 (0:6 4:6) Milewski Wojciech (G)
Reszka Serafin 2:1 (6:2 4:6 1:0(10:8)) Godziński Rafał (G)
(G) Łukaszewski Janusz 2:0 (6:2 6:0) Świątkowski Jacek

VII KOLEJKA (27 sierpnia – 16 września)

Żywicki Łukasz 2:0 (7:5 6:3) Milewski Wojciech (G)
(G) Rykaczewski Karol 2:0 (6:3 7:5) Godziński Rafał
Boberek Roman 2:0 (6:3 6:3) Świątkowski Jacek (G)
Reszka Serafin 1:2 (7:5 3:6 0:1(6:10)) Łukaszewski Janusz (G)

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (17 – 30 września)