LIGA RÓŻY 2018 – MECZE

Terminarz i tabele mają charakter nieoficjalny. Jedyne oficjalne wyniki znajdują się na facebookowej stronie Organizatora.

Nowomiejska Liga Róży

LIGA LWA
TABELA
MECZE
LIGA RÓŻY
TABELA
MECZE
LIGI LWA I RÓŻY
Regulamin
Log (dzień po dniu)

I KOLEJKA (10 – 27 maja)

Jastrzębowski Leszek
(G) Zaleski Arkadiusz 1:2 (7:6 3:6 0:1(5:10)) Romanowski Marek
(G) Reszka Marek 2:0 (7:6(4) 6:1) Mickiewicz Grzegorz
Podowska Justyna 0:2 (0:6 0:6) Wysocki Remigiusz (G)
Kasprzycka Agnieszka 0:2 (4:6 1:6) Milewski Leszek (G)

II KOLEJKA (28 maja – 10 czerwca)

Jastrzębowski Leszek 1:2 (6:3 1:6 0:1(5:10)) Romanowski Marek (G)
Mickiewicz Grzegorz
Zaleski Arkadiusz 2:1 (4:6 6:0 1:0(10:8)) Wysocki Remigiusz (G)
Reszka Marek 2:0 (6:2 7:6(2)) Milewski Leszek (G)
Podowska Justyna 0:2 (2:6 2:6) Kasprzycka Agnieszka (G)

III KOLEJKA (11 – 24 czerwca)

Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:2 6:3) Mickiewicz Grzegorz (G)
(G) Romanowski Marek 2:0 (6:2 6:0) Wysocki Remigiusz
Milewski Leszek
(G) Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:1 6:1) Kasprzycka Agnieszka
Reszka Marek 2:0 (6:0 6:2) Podowska Justyna (G)

IV KOLEJKA (25 czerwca – 8 lipca)

(G) Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:1 6:1) Wysocki Remigiusz
(G) Mickiewicz Grzegorz 2:1 (7:6(4) 4:6 1:0(10:7)) Milewski Leszek
Romanowski Marek 2:0 (6:2 6:1) Kasprzycka Agnieszka (G)
Podowska Justyna
Zaleski Arkadiusz 0:2 (2:6 3:6) Reszka Marek (G)

V KOLEJKA (9 – 22 lipca)

(G) Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:3 6:2) Milewski Leszek
(G) Wysocki Remigiusz 2:0 (6:2 6:0) Kasprzycka Agnieszka
Mickiewicz Grzegorz 2:0 (6:0 6:0) Podowska Justyna (G)
Romanowski Marek 2:0 (6:2 6:2) Reszka Marek (G)
Zaleski Arkadiusz

VI KOLEJKA (23 lipca – 5 sierpnia)

(G) Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:3 6:2) Kasprzycka Agnieszka
Milewski Leszek 2:0 (6:0 6:1) Podowska Justyna (G)
(G) Wysocki Remigiusz 0:2 (6:7(2) 1:6) Reszka Marek
(G) Mickiewicz Grzegorz 1:2 (1:6 6:1 0:1(8:10)) Zaleski Arkadiusz
Romanowski Marek

VII KOLEJKA (6 – 19 sierpnia)

Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:0 6:3) Podowska Justyna (G)
(G) Kasprzycka Agnieszka 0:2 (3:6 1:6) Reszka Marek
Milewski Leszek 0:2 (4:6 3:6) Zaleski Arkadiusz (G)
Wysocki Remigiusz
Mickiewicz Grzegorz 0:2 (4:6 1:6) Romanowski Marek (G)

VIII KOLEJKA (20 sierpnia – 2 września)

Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:3 6:4) Reszka Marek (G)
Podowska Justyna 0:2 (2:6 6:7(3)) Zaleski Arkadiusz (G)
Kasprzycka Agnieszka
(G) Milewski Leszek 0:2 (3:6 0:6) Romanowski Marek
Wysocki Remigiusz 0:2 (5:7 4:6) Mickiewicz Grzegorz (G)

IX KOLEJKA (3 – 16 września)

(G) Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:4 6:1) Zaleski Arkadiusz
Reszka Marek
Podowska Justyna 0:2 (0:6 0:6) Romanowski Marek (G)
(G) Kasprzycka Agnieszka 0:2 (2:6 4:6) Mickiewicz Grzegorz
(G) Milewski Leszek 0:2 (3:6 3:6) Wysocki Remigiusz

ROZGRYWANIE PRZEŁOŻONYCH MECZÓW (17 – 30 września)