II LIGA – MECZE

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


I KOLEJKA (4.-17. maja)

Milewski Wojciech : —————-
Śnieżko Jerzy 2 : 1 (6:4 (4)6:7 6:4) Rykaczewski Karol
Sobiecki Robert 2 : 1 (7:5 5:7 6:3) Zabłotny Paweł
Żaglewski Tomasz 0 : 2 ((2)6:7 4:6) Reszka Serafin
Orzech Jan 0 : 2 (5:7 4:6) Andrijević Dragan

II KOLEJKA (18.-31. maja)

Milewski Wojciech 1 : 2 (7:6(4) 0:6 5:7) Rykaczewski Karol
Zabłotny Paweł : —————-
Śnieżko Jerzy 2 : 0 (6:1 6:1) Reszka Serafin
Sobiecki Robert 0 : 2 (1:6 5:7) Andrijević Dragan
Żaglewski Tomasz 1 : 2 (7:5 2:6 3:6) Orzech Jan

III KOLEJKA (1.-11. czerwca)

Milewski Wojciech 2 : 0 (6:1 7:6(1)) Zabłotny Paweł
Reszka Serafin 0 : 2 (5:7 2:6) Rykaczewski Karol
Andrijević Dragan : —————-
Śnieżko Jerzy 2 : 0 (6:1 6:2) Orzech Jan
Sobiecki Robert : Żaglewski Tomasz

IV KOLEJKA (12.-21. czerwca)

Milewski Wojciech 2 : 0 (6:1 6:1) Reszka Serafin
Andrijević Dragan 0 : 2 (3:6 1:6) Zabłotny Paweł
Orzech Jan 0 : 2 (3:6 4:6) Rykaczewski Karol
Żaglewski Tomasz : —————-
Śnieżko Jerzy : Sobiecki Robert

V KOLEJKA (22. czerwca – 2. lipca)

Milewski Wojciech 2 : 0 (6:1 6:2) Andrijević Dragan
Orzech Jan 1 : 2 (2:6 6:4 5:7) Reszka Serafin
Żaglewski Tomasz 0 : 2 (1:6 2:6) Zabłotny Paweł
Sobiecki Robert : Rykaczewski Karol
Śnieżko Jerzy : —————-

VI KOLEJKA (3.-12. lipca)

Milewski Wojciech 2 : 0 (6:1 6:2) Orzech Jan
Żaglewski Tomasz 0 : 2 (0:6 4:6) Andrijević Dragan
Sobiecki Robert : Reszka Serafin
Śnieżko Jerzy 0 : 2 (2:6 (5)6:7) Zabłotny Paweł
Rykaczewski Karol : —————-

VII KOLEJKA (13.-26. lipca)

Milewski Wojciech 2 : 0 (6:0 6:2) Żaglewski Tomasz
Sobiecki Robert : Orzech Jan
Śnieżko Jerzy 2 : 1 (4:6 6:1 6:3) Andrijević Dragan
Reszka Serafin : —————-
Zabłotny Paweł 0 : 2 (4:6 4:6) Rykaczewski Karol

VIII KOLEJKA (27. lipca – 9. sierpnia)

Milewski Wojciech : Sobiecki Robert
Śnieżko Jerzy 2 : 0 (6:1 6:0) Żaglewski Tomasz
Orzech Jan : —————-
Andrijević Dragan 0 : 2 (1:6 2:6) Rykaczewski Karol
Reszka Serafin 2 : 1 (7:6(5) 0:6 7:6(5)) Zabłotny Paweł

IX KOLEJKA (10-23. sierpnia)

Milewski Wojciech 1 : 2 (1:6 7:5 2:6) Śnieżko Jerzy
Sobiecki Robert : —————-
Żaglewski Tomasz 0 : 2 (3:6 2:6) Rykaczewski Karol
Orzech Jan 0 : 2 (1:6 3:6) Zabłotny Paweł
Andrijević Dragan 2 : 0 (6:4 6:0) Reszka Serafin

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (24. sierpnia – 3. września)


BARAŻE (4.-13. września)

Dombrowski Artur : Zabłotny Paweł
Nowakowski Łukasz 1 : 2 (7:6(6) 4:6 2:6) Milewski Wojciech