I LIGA – MECZE

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


I KOLEJKA (4.-17. maja)

Czarnecki Tomasz 2 : 0 (6:2 6:0) Boberek Roman
Adamowski Marek 1 : 2 (3:6 7:5 4:6) Zieliński Łukasz
Sarnowski Piotr 2 : 0 (7:5 6:1) Dombrowski Artur
Wojtaś Sławomir 0 : 2 (0:6 3:6) Pesta Grzegorz
Nowakowski Łukasz 0 : 2 (3:6 1:6) Tuptyński Marek

II KOLEJKA (18.-31. maja)

Czarnecki Tomasz 2 : 1 (6:1 4:6 6:1) Zieliński Łukasz
Dombrowski Artur 0 : 2 (3:6 5:7) Boberek Roman
Adamowski Marek 1 : 2 (6:3 5:7 4:6) Pesta Grzegorz
Sarnowski Piotr 2 : 0 (6:0 6:2) Tuptyński Marek
Wojtaś Sławomir w.o. (0:6 0:6) Nowakowski Łukasz

III KOLEJKA (1.-11. czerwca)

Czarnecki Tomasz 2 : 0 (6:1 6:1) Dombrowski Artur
Pesta Grzegorz w.o. (0:6 0:6) Zieliński Łukasz
Tuptyński Marek 2 : 0 (6:4 6:2) Boberek Roman
Adamowski Marek 2 : 0 (7:5 6:1) Nowakowski Łukasz
Sarnowski Piotr : Wojtaś Sławomir

IV KOLEJKA (12.-21. czerwca)

Czarnecki Tomasz w.o. (6:0 6:0) Pesta Grzegorz
Tuptyński Marek 2 : 1 (6:2 5:7 6:4) Dombrowski Artur
Nowakowski Łukasz 0 : 2 (5:7 1:6) Zieliński Łukasz
Wojtaś Sławomir : Boberek Roman
Adamowski Marek : Sarnowski Piotr

V KOLEJKA (22. czerwca – 2. lipca)

Czarnecki Tomasz 2 : 0 (6:0 6:1) Tuptyński Marek
Nowakowski Łukasz 0 : 2 (1:6 2:6) Pesta Grzegorz
Wojtaś Sławomir : Dombrowski Artur
Sarnowski Piotr : Zieliński Łukasz
Adamowski Marek 2 : 0 (6:3 6:2) Boberek Roman

VI KOLEJKA (3.-12. lipca)

Czarnecki Tomasz 2 : 0 (6:2 6:2) Nowakowski Łukasz
Wojtaś Sławomir : Tuptyński Marek
Sarnowski Piotr : Pesta Grzegorz
Adamowski Marek 2 : 0 (6:1 6:2) Dombrowski Artur
Zieliński Łukasz 2 : 0 (6:2 6:3) Boberek Roman

VII KOLEJKA (13.-26. lipca)

Czarnecki Tomasz : Wojtaś Sławomir
Sarnowski Piotr : Nowakowski Łukasz
Adamowski Marek 2 : 0 (6:2 6:3) Tuptyński Marek
Pesta Grzegorz 2 : 0 (6:3 6:2) Boberek Roman
Dombrowski Artur 0 : 2 (2:6 3:6) Zieliński Łukasz

VIII KOLEJKA (27. lipca – 9. sierpnia)

Czarnecki Tomasz : Sarnowski Piotr
Adamowski Marek : Wojtaś Sławomir
Nowakowski Łukasz 0 : 2 (5:7 2:6) Boberek Roman
Tuptyński Marek 0 : 2 (0:6 3:6) Zieliński Łukasz
Pesta Grzegorz 2 : 1 (4:6 6:2 6:0) Dombrowski Artur

IX KOLEJKA (10-23. sierpnia)

Czarnecki Tomasz 0 : 2 (4:6 2:6) Adamowski Marek
Sarnowski Piotr : Boberek Roman
Wojtaś Sławomir : Zieliński Łukasz
Nowakowski Łukasz 1 : 2 (3:6 6:1 3:6) Dombrowski Artur
Tuptyński Marek 1 : 2 (3:6 6:3 2:6) Pesta Grzegorz

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (24. sierpnia – 3. września)


BARAŻE (4.-13. września)

Dombrowski Artur : Zabłotny Paweł
Nowakowski Łukasz 1 : 2 (7:6(6) 4:6 2:6) Milewski Wojciech