TLB 2015

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)

06.04.2016
ROZLICZENIE WPŁAT:

SALDO
SALDO POCZĄTKOWE 0,00
WPŁATY ZA UCZESTNICTWO +240,00 +240,00
PUCHAR I LIGA – 1. miejsce -65,10 +174,90
PUCHAR I LIGA – 2. miejsce -55,90 +119,00
PUCHAR I LIGA – 3. miejsce -47,50 +71,50
STATUETKA II LIGA – 1. miejsce -20,24 +51,26
STATUETKA II LIGA – 2. miejsce -18,47 +32,79
STATUETKA II LIGA – 3. miejsce -16,72 +16,07
MEDALE III LIGA (3 sztuki + tabliczki + szarfy) -13,50 +2,57
PRZESYŁKA -17,98 -15,41

14.09.2015
BARAŻ: Dombrowski Artur : Zabłotny Paweł – w.o. obustronny
Ponieważ regulamin nie przewiduje takiej sytuacji (walkower obustronny w barażu), gracze pozostają w ligach, w których grali. Jednocześnie regulamin został poszerzony o odpowiedni zapis w tym temacie.


11.09.2015
BARAŻ: Nowakowski Łukasz : Milewski Wojciech 1:2 (7:6(6) 4:6 2:6)


03.09.2015
I LIGA: Nowakowski Łukasz : Dombrowski Artur 1:2 (3:6 6:1 3:6)
I LIGA: Dombrowski Artur : Zieliński Łukasz 0:2 (2:6 3:6)
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Pesta Grzegorz w.o. (6:0 6:0)


02.09.2015
I LIGA: Pesta Grzegorz : Zieliński Łukasz w.o. (0:6 0:6)


01.09.2015
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Dombrowski Artur 2:0 (6:1 6:1)


31.08.2015
I LIGA: Tuptyński Marek : Pesta Grzegorz 1:2 (3:6 6:3 2:6)
I LIGA: Adamowski Marek : Dombrowski Artur 2:0 (6:1 6:2)
I LIGA: Adamowski Marek : Boberek Roman 2:0 (6:3 6:2)


30.08.2015
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Adamowski Marek 0:2 (4:6 2:6)


27.08.2015
I LIGA: Tuptyński Marek : Zieliński Łukasz 0:2 (0:6 3:6)


26.08.2015
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Nowakowski Łukasz 2:0 (6:2 6:2)


23.08.2015
II LIGA: Orzech Jan : Reszka Serafin 1:2 (2:6 6:4 5:7)


22.08.2015
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Łukaszewski Janusz 0:2 (0:6 2:6)


18.08.2015
I LIGA: Zieliński Łukasz : Boberek Roman 2:0 (6:2 6:3)
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Reszka Marek 2:0 (6:3 6:0)


16.08.2015
I LIGA: Adamowski Marek : Pesta Grzegorz 1:2 (6:3 5:7 4:6)


13.08.2015
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Zabłotny Paweł 0:2 (1:6 2:6)


12.08.2015
I LIGA: Nowakowski Łukasz : Boberek Roman 0:2 (5:7 2:6)


10.08.2015
I LIGA: Pesta Grzegorz : Boberek Roman 2:0 (6:3 6:2)
II LIGA: Milewski Wojciech : Żaglewski Tomasz 2:0 (6:0 6:2)


09.08.2015
II LIGA: Milewski Wojciech : Śnieżko Jerzy 1:2 (1:6 7:5 2:6)


08.08.2015
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Tuptyński Marek 2:0 (6:0 6:1)


02.08.2015
II LIGA: Śnieżko Jerzy : Andrijević Dragan 2:1 (4:6 6:1 6:3)


01.08.2015
I LIGA: Pesta Grzegorz : Dombrowski Artur 2:1 (4:6 6:2 6:0)


30.07.2015
I LIGA: Tuptyński Marek : Dombrowski Artur 2:1 (6:2 5:7 6:4)


29.07.2015
I LIGA: Adamowski Marek : Tuptyński Marek 2:0 (6:2 6:3)


26.07.2015
I LIGA: Piotr Sarnowski wycofał się z rozgrywek z powodu kontuzji. Ponieważ zdążył rozegrać mniej niż połowę meczów, wyniki wszystkich meczów z jego udziałem zostają anulowane.


20.07.2015
II LIGA: Śnieżko Jerzy : Zabłotny Paweł 0:2 (2:6 (5)6:7)


16.07.2015
II LIGA: Robert Sobiecki wycofał się z rozgrywek. Ponieważ zdążył rozegrać mniej niż połowę meczów, wyniki wszystkich meczów z jego udziałem zostają anulowane.


13.07.2015
II LIGA: Milewski Wojciech : Orzech Jan 2:0 (6:1 6:2)


09.07.2015
III LIGA: Kazimierz Jaworski oraz Krzysztof Kogut zostali zdyskwalifikowani z powodu nierozegrania wymaganej ilości meczów na półmetku rozgrywek (wymagane 2, rozegrane odpowiednio 0 oraz 1) – Reg. par 2 pkt 6


06.07.2015
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Rykaczewski Karol 0:2 (3:6 2:6)
II LIGA: Andrijević Dragan : Rykaczewski Karol 0:2 (1:6 2:6)


04.07.2015
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Wiktorowicz Paweł 0:2 (0:6 1:6)


02.07.2015
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Wardowski Krzysztof 2:0 (6:3 6:2)


01.07.2015
I LIGA: Nowakowski Łukasz : Pesta Grzegorz 0:2 (1:6 2:6)


26.06.2015
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Boberek Roman 2:0 (6:2 6:0)


25.06.2015
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Reszka Marek 2:0 (6:3 6:0)


24.06.2015
II LIGA: Orzech Jan : Zabłotny Paweł 0:2 (1:6 3:6)
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Zieliński Łukasz 2:1 (6:1 4:6 6:1)


23.06.2015
II LIGA: Milewski Wojciech : Andrijević Dragan 2:0 (6:1 6:2)


20.06.2015
II LIGA: Reszka Serafin : Zabłotny Paweł 2:1 (7:6(5) 0:6 7:6(5))


19.06.2015
II LIGA: Orzech Jan : Rykaczewski Karol 0:2 (3:6 4:6)
II LIGA: Reszka Serafin : Rykaczewski Karol 0:2 (5:7 2:6)


18.06.2015
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Andrijević Dragan 0:2 (0:6 4:6)


17.06.2015
I LIGA: Adamowski Marek : Nowakowski Łukasz 2:0 (7:5 6:1)


16.06.2015
II LIGA: Milewski Wojciech : Reszka Serafin 2:0 (6:1 6:1)


15.06.2015
I LIGA: Sławomir Wojtaś wycofał się z rozgrywek. Ponieważ zdążył rozegrać mniej niż połowę meczów, wyniki wszystkich meczów z jego udziałem zostają anulowane.
I LIGA: Nowakowski Łukasz : Zieliński Łukasz 0:2 (5:7 1:6)


14.06.2015
II LIGA: Andrijević Dragan : Zabłotny Paweł 0:2 (3:6 1:6)
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Nisgorski Mirosław 1:2 (6:2 1:6 2:6)


13.06.2015
II LIGA: Zabłotny Paweł : Rykaczewski Karol 0:2 (4:6 4:6)


11.06.2015
II LIGA: Śnieżko Jerzy : Orzech Jan 2:0 (6:1 6:2)
I LIGA: Wojtaś Sławomir : Nowakowski Łukasz w.o. (0:6 0:6)


10.06.2015
II LIGA: Milewski Wojciech : Zabłotny Paweł 2:0 (6:1 7:6(1))


09.06.2015
III LIGA: Reszka Marek : Wardowski Krzysztof 1:2 (7:5 4:6 2:6)
I LIGA: Tuptyński Marek : Boberek Roman 2:0 (6:4 6:2)


05.06.2015
II LIGA: Andrijević Dragan : Reszka Serafin 2:0 (6:4 6:0)


02.06.2015
I LIGA: Sarnowski Piotr : Tuptyński Marek 2:0 (6:0 6:2)


31.05.2015
II LIGA: Sobiecki Robert : Andrijević Dragan 0:2 (1:6 5:7)


27.05.2015
III LIGA: Łukaszewski Janusz : Wiktorowicz Paweł 0:2 (0:6 2:6)


26.05.2015
III LIGA: Wiktorowicz Paweł : Kogut Krzysztof 2:0 (6:0 6:0)
III LIGA: Łukaszewski Janusz : Reszka Marek 2:0 (6:0 6:3)


25.05.2015
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Wardowski Krzysztof 2:0 (6:2 6:3)


24.05.2015
II LIGA: Sobiecki Robert : Zabłotny Paweł 2:1 (7:5 5:7 6:3)


23.05.2015
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Wiktorowicz Paweł 0:2 (4:6 0:6)
I LIGA: Wojtaś Sławomir : Pesta Grzegorz 0:2 (0:6 3:6)


22.05.2015
III LIGA: Wiktorowicz Paweł : Wardowski Krzysztof 2:0 (6:0 6:0)
I LIGA: Dombrowski Artur : Boberek Roman 0:2 (3:6 5:7)
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Orzech Jan 1:2 (7:5 2:6 3:6)


21.05.2015
II LIGA: Śnieżko Jerzy : Reszka Serafin 2:0 (6:1 6:1)


18.05.2015
II LIGA: Milewski Wojciech : Rykaczewski Karol 1:2 (7:6(4) 0:6 5:7)


16.05.2015
I LIGA: Adamowski Marek : Zieliński Łukasz 1:2 (3:6 7:5 4:6)


15.05.2015
II LIGA: Orzech Jan : Andrijević Dragan 0:2 (5:7 4:6)
III LIGA: Wiktorowicz Paweł : Reszka Marek 2:0 (6:0 6:1)
I LIGA: Sarnowski Piotr : Dombrowski Artur 2:0 (7:5 6:1)
II LIGA: Śnieżko Jerzy : Żaglewski Tomasz 2:0 (6:1 6:0)
III LIGA: Łukaszewski Janusz : Nisgorski Mirosław 2:0 (7:5 6:4)


13.05.2015
W związku z wczesnym etapem Ligi oraz brakiem sprzeciwu jej uczestników, na miejsce zwolnione przez Wojciecha Wardowskiego (III Liga), wpisany zostaje Leszek Jastrzębowski.


10.05.2015
II LIGA: Śnieżko Jerzy : Rykaczewski Karol 2:1 (6:4 (4)6:7 6:4)


08.05.2015
III LIGA: Łukaszewski Janusz : Wardowski Krzysztof 2:0 (6:0 6:0)


07.05.2015
I LIGA: Nowakowski Łukasz : Tuptyński Marek 0:2 (3:6 1:6)
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Reszka Serafin 0:2 ((2)6:7 4:6)


01.05.2015
Wpisowe (10 zł) wpłacamy u Koordynatora Ligi (Wojciecha Milewskiego). Chęć uczestnictwa można wyrazić poprzez wysłanie smsa (tel. ———) lub maila (poczta@tenisnml.cba.pl). Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zapisy zostały zakończone 2. maja.

LISTA STARTOWA TLB 2015

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Wpłata Wstępny przydział
1. Czarnecki Tomasz Pokrzydowo 10 zł I LIGA
2. Adamowski Marek Rypin 10 zł I LIGA
3. Sarnowski Piotr Brodnica 10 zł I LIGA
4. Wojtaś Sławomir Brodnica 10 zł I LIGA
5. Nowakowski Łukasz Brodnica 10 zł I LIGA
6. Tuptyński Marek Brodnica 10 zł I LIGA
7. Pesta Grzegorz Brodnica 10 zł I LIGA
8. Dombrowski Artur Brodnica 10 zł I LIGA
9. Zieliński Łukasz Żuromin 10 zł I LIGA
10. Boberek Roman NML 10 zł I LIGA
11. Milewski Wojciech NML 10 zł II LIGA
12. Śnieżko Jerzy Brodnica 10 zł II LIGA
13. Sobiecki Robert Brodnica BRAK II LIGA
14. Żaglewski Tomasz Brodnica 10 zł II LIGA
15. Orzech Jan Brodnica 10 zł II/III LIGA
16. Wardowski Wojciech
Jastrzębowski Leszek
Brodnica
Lidzbark
10 zł
10 zł
III LIGA
DEBIUT
17. Andrijević Dragan Brodnica 10 zł DEBIUT
18. Reszka Serafin Tereszewo 10 zł DEBIUT
19. Zabłotny Paweł Brodnica 10 zł DEBIUT
20. Rykaczewski Karol Rybno 10 zł DEBIUT
21. Łukaszewski Janusz Lidzbark 10 zł DEBIUT
22. Nisgorski Mirosław Lidzbark 10 zł DEBIUT
23. Wiktorowicz Paweł Okalewko 10 zł DEBIUT
24. Reszka Marek Tereszewo 10 zł DEBIUT
25. Jaworski Kazimierz NML BRAK DEBIUT
26. Wardowski Krzysztof Brodnica 10 zł DEBIUT
27. Kogut Krzysztof Brodnica BRAK DEBIUT

Kolejność uczestników na Liście Startowej oraz wstępny przydział do lig wynika z rezultatów jakie gracze osiągnęli w poprzednim sezonie.
Debiutanci umieszczeni są na końcu listy. Ich rozstawienie wynika w pierwszej kolejności z osiągnięć w Grand Prix Brodnicy 2014, a jeśli te są jednakowe, z miejsca jakie zajmowali w Rankingu TenisNML na dzień 01.01.2015.
(patrz Regulamin §4)