NL-B 2016

Nasza Liga - Brodnica

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)

05.04.2017
ROZLICZENIE WPŁAT:

SALDO
SALDO POCZĄTKOWE -15,41
WPŁATY ZA UCZESTNICTWO +530,00 +514,59
25% NA TURNIEJ W NML -127,50 +387,09
NAGRODA – I MIEJSCE -100,00 +287,09
PUCHARY – I LIGA -149,73 +137,36
STATUETKI – II LIGA -55,42 +81,94
MEDALE – III LIGA -15,00 +66,94
MEDALE ZA UCZESTNICTWO -56,75 +10,19
PRZESYŁKA -17,99 -7,80

01.10.2016
BARAŻ: Dombrowski Artur : Wojtaś Sławomir 0:2 (1:6 3:6)


27.09.2016
BARAŻ: Zabłotny Paweł : Gorczewski Wiesław 2:0 ((4:3 kecz GW) 6:3 6:0)


11.09.2016
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Adamowski Marek 2:0 (6:0 6:3)


10.09.2016
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Wojtaś Sławomir 0:2 (1:6 2:6)
II LIGA: Gorczewski Wiesław : Łukaszewski Janusz 1:2 (6:3 3:6 (krecz GW) 0:6)


07.09.2016
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:4 6:1)
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Motyliński Paweł 1:2 (0:6 7:5 (krecz JL) 0:6)
II LIGA: Wojtaś Sławomir : Żywicki Łukasz 0:2 (4:6 4:6)
II LIGA: Gorczewski Wiesław : Żywicki Łukasz 0:2 (2:6 4:6)
II LIGA: Reszka Serafin : Łukaszewski Janusz 2:0 (7:6(5) 6:2)


05.09.2016
III LIGA: Żaglewski Tomasz : Nisgorski Mirosław 0:2 (2:6 2:6)


03.09.2016
III LIGA: Wardowski Krzysztof : Zaleski Arkadiusz 0:2 (2:6 1:6)


01.09.2016
I LIGA: Boberek Roman : Zabłotny Paweł 2:0 (7:5 6:1)
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Rykaczewski Karol 2:0 (6:3 6:2)
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Orzech Jan 2:0 (6:3 7:5)


31.08.2016
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Dombrowski Artur 2:0 (6:3 6:0)


30.08.2016
I LIGA: Dombrowski Artur : Zabłotny Paweł 1:2 (6:4 3:6 4:6)
I LIGA: Tuptyński Marek : Śnieżko Jerzy 0:2 (3:6 2:6)


29.08.2016
III LIGA: Reszka Marek : Godziński Rafał 0:2 (4:6 1:6)


25.08.2016
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Zabłotny Paweł 2:0 (6:3 6:0)
I LIGA: Adamowski Marek : Tuptyński Marek 2:0 (6:2 7:6(3))


22.08.2016
I LIGA: Dombrowski Artur : Śnieżko Jerzy 0:2 (3:6 5:7)


22.08.2016
I LIGA: Boberek Roman : Milewski Wojciech 1:2 (5:7 7:5 3:6)


21.08.2016
II LIGA: Wojtaś Sławomir : Gorczewski Wiesław 1:2 (4:6 6:2 2:6)


19.08.2016
III LIGA: Godziński Rafał : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:1 6:4)


18.08.2016
I LIGA: Zabłotny Paweł : Rykaczewski Karol 1:2 (3:6 7:5 3:6)
I LIGA: Rykaczewski Karol : Śnieżko Jerzy 2:1 (5:7 6:3 6:2)


11.08.2016
III LIGA: Zaleski Arkadiusz : Motyliński Paweł 0:2 (4:6 3:6)


10.08.2016
I LIGA: Boberek Roman : Rykaczewski Karol 2:0 (6:3 6:3)
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Wardowski Krzysztof 2:0 (6:0 6:4)


09.08.2016
I LIGA: Adamowski Marek : Dombrowski Artur 2:0 (6:1 6:2)
I LIGA: Adamowski Marek : Rykaczewski Karol 0:2 (2:6 (3)6:7)


07.08.2016
II LIGA: Andrijević Dragan : Orzech Jan 2:0 (6:0 6:0)


04.08.2016
III LIGA: Reszka Marek : Motyliński Paweł 0:2 (4:6 4:6)
III LIGA: Żaglewski Tomasz : Jastrzębowski Leszek 2:1 (4:6 7:6(6) 6:2)
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Tuptyński Marek 2:0 (6:0 6:2)


03.08.2016
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Andrijević Dragan 1:2 (4:6 6:3 5:7)
II LIGA: Andrijević Dragan : Żywicki Łukasz 0:2 (3:6 4:6)
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Reszka Serafin 2:0 (7:5 6:3)
II LIGA: Orzech Jan : Żywicki Łukasz 0:2 (0:6 0:6)
II LIGA: Wojtaś Sławomir : Wiktorowicz Paweł 0:2 (3:6 1:6)


02.08.2016
I LIGA: Tuptyński Marek : Dombrowski Artur 1:2 (2:6 6:2 2:6)


29.07.2016
II LIGA: Wojtaś Sławomir : Łukaszewski Janusz 2:0 (6:1 6:4)
I LIGA: Zabłotny Paweł : Milewski Wojciech 0:2 (1:6 2:6)


28.07.2016
I LIGA: Żywicki Łukasz : Łukaszewski Janusz 2:0 (7:6(6) 7:6(5))


22.07.2016
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Boberek Roman 2:0 (6:1 6:1)
I LIGA: Tuptyński Marek : Boberek Roman 2:1 (3:6 7:6(4) 6:4)


21.07.2016
I LIGA: Adamowski Marek : Milewski Wojciech 2:0 (6:4 7:6(5))
III LIGA: Reszka Marek : Zaleski Arkadiusz 0:2 (5:7 5:7)


19.07.2016
I LIGA: Śnieżko Jerzy : Milewski Wojciech 0:2 (1:6 3:6)


17.07.2016
III LIGA: Wardowski Krzysztof : Godziński Rafał 0:2 (1:6 2:6)


14.07.2016
II LIGA: Wojtaś Sławomir : Orzech Jan 2:0 (7:6(3) 6:2)


13.07.2016
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Żywicki Łukasz 0:2 (0:6 1:6)


11.07.2016
I LIGA: Grzegorz Pesta został zdyskwalifikowany z powodu nierozegrania wymaganej ilości meczów na półmetku rozgrywek (wymagane: 2, rozegrane: 0).


10.07.2016
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Reszka Marek 2:0 (6:0 6:3)
II LIGA: Wojtaś Sławomir : Reszka Serafin 2:0 (6:3 6:1)


09.07.2016
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Gorczewski Wiesław 1:2 (2:6 6:3 4:6)


08.07.2016
II LIGA: Andrijević Dragan : Łukaszewski Janusz 2:1 (4:6 7:6(8) 7:5)
II LIGA: Wojtaś Sławomir : Andrijević Dragan 2:0 (6:1 7:5)


07.07.2016
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Motyliński Paweł 2:0 (6:1 6:1)
I LIGA: Adamowski Marek : Zabłotny Paweł 2:0 (6:1 6:2)
I LIGA: Dombrowski Artur : Rykaczewski Karol 1:2 (3:6 6:4 5:7)
I LIGA: Tuptyński Marek : Rykaczewski Karol 0:2 (2:6 5:7)


04.07.2016
II LIGA: Wiktorowicz Paweł : Łukaszewski Janusz 2:0 (6:2 6:1)


03.07.2016
II LIGA: Gorczewski Wiesław : Wiktorowicz Paweł 0:2 (1:6 2:6)


01.07.2016
I LIGA: Tuptyński Marek : Milewski Wojciech 0:2 (3:6 3:6)
I LIGA: Boberek Roman : Śnieżko Jerzy 1:2 (5:7 7:6(4) 5:7)


24.06.2016
II LIGA: Orzech Jan : Łukaszewski Janusz 0:2 (2:6 0:6)


23.06.2016
III LIGA: Żaglewski Tomasz : Wardowski Krzysztof 2:0 (6:1 6:3)


15.06.2016
I LIGA: Zabłotny Paweł : Śnieżko Jerzy 2:1 (1:6 6:2 7:5)


14.06.2016
II LIGA: Orzech Jan : Wiktorowicz Paweł 0:2 (1:6 0:6)


13.06.2016
III LIGA: Żaglewski Tomasz : Reszka Marek 2:0 (6:0 6:0)
I LIGA: Dombrowski Artur : Milewski Wojciech 0:2 (5:7 4:6)
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Wiktorowicz Paweł 0:2 (3:6 0:6)


12.06.2016
II LIGA: Żywicki Łukasz : Wiktorowicz Paweł 0:2 (2:6 (2)6:7)


11.06.2016
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Wardowski Krzysztof 2:1 (3:6 6:3 6:1)
II LIGA: Reszka Serafin : Gorczewski Wiesław 2:1 (3:6 7:5 7:6(5))


10.06.2016
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Śnieżko Jerzy 2:0 (7:5 6:1)


09.06.2016
I LIGA: Adamowski Marek : Boberek Roman 2:0 (6:2 6:2)
III LIGA: Wardowski Krzysztof : Motyliński Paweł 0:2 (2:6 1:6)
II LIGA: Andrijević Dragan : Reszka Serafin 2:0 (6:3 6:4)


04.06.2016
III LIGA: Godziński Rafał : Motyliński Paweł 2:1 (6:4 2:6 6:1)


02.06.2016
II LIGA: Reszka Serafin : Orzech Jan 2:0 (6:1 7:6(5))
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Reszka Marek 2:0 (6:2 6:1)


01.06.2016
II LIGA: Andrijević Dragan : Gorczewski Wiesław 0:2 (0:6 (4)6:7)
II LIGA: Reszka Serafin : Wiktorowicz Paweł 0:2 (1:6 1:6)


31.05.2016
II LIGA: Andrijević Dragan : Wiktorowicz Paweł 0:2 (1:6 1:6)


30.05.2016
III LIGA: Żaglewski Tomasz : Godziński Rafał 2:0 (6:4 6:4)


26.05.2016
II LIGA: Nowakowski Łukasz : Łukaszewski Janusz 1:2 (6:4 2:6 4:6)


24.05.2016
I LIGA: Rykaczewski Karol : Milewski Wojciech 0:2 (4:6 (1)6:7)


23.05.2016
III LIGA: Żaglewski Tomasz : Zaleski Arkadiusz 2:0 (7:5 6:1)


21.05.2016
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Godziński Rafał 1:2 (6:4 3:6 (5)6:7)
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Godziński Rafał 2:1 (6:2 2:6 6:3)
III LIGA: Nisgorski Mirosław : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:0 6:2)
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:3 6:1)
I LIGA: Adamowski Marek : Śnieżko Jerzy 2:0 (6:1 6:3)


19.05.2016
II LIGA: Orzech Jan : Gorczewski Wiesław 0:2 (0:6 5:7)
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Milewski Wojciech 2:0 (6:3 6:1)
III LIGA: Wardowski Krzysztof : Reszka Marek 2:0 (6:0 6:4)


18.05.2016
I LIGA: Boberek Roman : Dombrowski Artur 2:0 (6:3 6:2)
II LIGA: Reszka Serafin : Żywicki Łukasz 0:2 (0:6 2:6)


14.05.2016
I LIGA: Tuptyński Marek : Zabłotny Paweł 1:2 (3:6 6:0 (4)6:7)


09.05.2016
III LIGA: Żaglewski Tomasz : Motyliński Paweł 2:1 (6:2 2:6 7:5)


04.05.2016
LICZEBNOŚĆ LIG (wg §3 Regulaminu):
Łączna liczba uczestników: 27.
I Liga: 10.
II Liga: 9.
III Liga: 8.

PRZYDZIAŁ GRACZY DO LIG (wg §4 pkt. 2 Regulaminu)
I LIGA (10 graczy)
• od góry zawodnicy, którzy utrzymali się w I lidze: 1. Czarnecki Tomasz, 2. Adamowski Marek, 3. Pesta Grzegorz, 4. Tuptyński Marek, 5. Boberek Roman, 6. Dombrowski Artur.
• od dołu zawodnicy, którzy awansowali z II ligi: 8. Rykaczewski Karol, 9. Śnieżko Jerzy, 10. Milewski Wojciech.
• od góry zawodnicy, którzy dostali się do I ligi z kwalifikacji: BRAK.
• jeżeli pozostały wolne miejsca, uzupełnia się je zawodnikami, którzy utrzymali się w II lidze: 7. Paweł Zabłotny.
II LIGA (9 graczy)
• od góry zawodnicy, którzy spadli z I ligi: 1. Nowakowski Łukasz, 2. Wojtaś Sławomir.
• od góry zawodnicy, którzy utrzymali się w II lidze: 3. Andrijević Dragan.
• od dołu zawodnicy, którzy awansowali z III ligi: 8. Wiktorowicz Paweł, 9. Łukaszewski Janusz.
• od góry zawodnicy, którzy dostali się do II ligi z kwalifikacji: 6. Gorczewski Wiesław, 7. Żywicki Łukasz.
• jeżeli pozostały wolne miejsca, uzupełnia się je graczami, którzy zajęli miejsca w Strefie BGU II ligi: 4. Reszka Serafin, 5. Orzech Jan.
III LIGA (8 graczy)
• od góry zawodnicy, którzy spadli z II ligi: 1. Żaglewski Tomasz.
• od góry zawodnicy, którzy zajęli miejsca w Strefie BGU II ligi i zabrakło dla nich miejsca w II lidze: BRAK.
• od góry zawodnicy, którzy utrzymali się w III lidze: 2. Nisgorski Mirosław, 3. Jastrzębowski Leszek, 4. Wardowski Krzysztof.
• od dołu zawodnicy, którzy awansowali z IV ligi: BRAK.
• jeżeli pozostały wolne miejsca, uzupełnia się je graczami, którzy zajęli miejsca w Strefie BGU III ligi: 5. Reszka Marek.
• jeżeli nadal pozostały wolne miejsca uzupełnia się je nowymi graczami według miejsc jakie zajęli w Naszym Rankingu na początku bieżącego roku: 6. Godziński Rafał, 7. Zaleski Arkadiusz, 8. Motyliński Paweł.


06.04.2016
Chęć uczestnictwa można wyrazić poprzez wysłanie smsa (tel. 608042967) lub maila (poczta@nasztenis.pl) do dnia 3. maja 2016 roku. Zapisy zostały zakończone.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Wpisowe (10 zł młodzież ucząca się oraz 20 zł pozostali) wpłacamy u Koordynatora Ligi (Wojciecha Milewskiego).
Nastąpiły pewne zmiany w regulaminie względem zeszłego roku. Najważniejsze to:
– stworzenie nowym uczestnikom możliwości rozpoczęcia ligi od wyższych klas rozgrywkowych poprzez kwalifikacje (§4 pkt 1),
– zasady rozwiązywania sytuacji spornych (§5)
– podział środków pieniężnych (75% na pamiątkowe nagrody, 25% na organizację turnieju Nasz Masters dla dla dwóch najlepszych zawodników NL-B oraz czterech najlepszych zawodników Naszego Rankingu (§2 pkt 8))
– pamiątkowe imienne medale dla każdego uczestnika, który ukończył rozgrywki

LISTA STARTOWA NASZA LIGA – BRODNICA 2016

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Wpłata Przydział
1. Czarnecki Tomasz Pokrzydowo 20 zł I LIGA
2. Adamowski Marek Rypin 20 zł I LIGA
3. Pesta Grzegorz Brodnica 20 zł I LIGA
4. Tuptyński Marek Brodnica 20 zł I LIGA
5. Boberek Roman Nw. Miasto Lub. 20 zł I LIGA
6. Dombrowski Artur Brodnica 20 zł I LIGA
7. Rykaczewski Karol Rybno 20 zł I LIGA
8. Śnieżko Jerzy Brodnica 20 zł I LIGA
9. Milewski Wojciech Nw. Miasto Lub. 20 zł I LIGA
10. Nowakowski Łukasz Brodnica 20 zł II LIGA
11. Wojtaś Sławomir Brodnica 20 zł II LIGA
12. Zabłotny Paweł Brodnica 20 zł II LIGA
13. Andrijević Dragan Brodnica 20 zł II LIGA
14. Wiktorowicz Paweł Okalewko 20 zł II LIGA
15. Łukaszewski Janusz Lidzbark 20 zł II LIGA
16. Gorczewski Wiesław Brodnica 20 zł II LIGA z kwalifikacji – Reg. §4 pkt 1b)
17. Żywicki Łukasz Nw. Miasto Lub. 20 zł II LIGA z kwalifikacji – Reg. §4 pkt 1b)
18. Reszka Serafin Tereszewo 10 zł II lub III LIGA
19. Orzech Jan Brodnica 20 zł II lub III LIGA
20. Żaglewski Tomasz Brodnica 20 zł III LIGA
21. Nisgorski Mirosław Lidzbark 20 zł III LIGA
22. Jastrzębowski Leszek Lidzbark 20 zł III LIGA
23. Wardowski Krzysztof Brodnica 20 zł III LIGA
24. Reszka Marek Tereszewo 20 zł III lub IV LIGA
25. Zaleski Arkadiusz Pacółtowo 20 zł NOWY
26. Motyliński Paweł Brodnica 20 zł NOWY
27. Godziński Rafał Pacółtowo 20 zł NOWY