II LIGA – MECZE

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


I KOLEJKA (4-17 maja)
 

Dombrowski Artur
Tuptyński Marek 1:2 (3:6 6:4 5:7) Reszka Serafin
Pesta Grzegorz 2:1 (7:6(2) 5:7 6:4) Łukaszewski Janusz
Gorczewski Wiesław 2:0 (6:4 6:3) Żaglewski Tomasz
Andrijević Dragan 2:0 (6:3 6:3) Nisgorski Mirosław

 

II KOLEJKA (18-31 maja)

Dombrowski Artur 2:0 (7:6(5) 6:2) Reszka Serafin
Łukaszewski Janusz
Tuptyński Marek 2:0 (6:3 6:2) Żaglewski Tomasz
Pesta Grzegorz 2:0 (6:2 6:2) Nisgorski Mirosław
Gorczewski Wiesław 2:0 (6:3 6:4) Andrijević Dragan

III KOLEJKA (1-11 czerwca)

Dombrowski Artur 1:2 (3:6 6:1 4:6) Łukaszewski Janusz
Reszka Serafin 2:1 (6:4 6:7(2) 7:5) Żaglewski Tomasz
Nisgorski Mirosław
Tuptyński Marek 1:2 (2:6 6:3 2:6) Andrijević Dragan
Pesta Grzegorz -:- w.o. obustronny Gorczewski Wiesław

IV KOLEJKA (12-25 czerwca)

Dombrowski Artur 2:0 (6:1 6:1) Żaglewski Tomasz
Łukaszewski Janusz 0:2 (2:6 2:6) Nisgorski Mirosław
Reszka Serafin 2:1 (2:6 6:3 6:4) Andrijević Dragan
Gorczewski Wiesław
Tuptyński Marek 0:2 (3:6 0:6) Pesta Grzegorz

V KOLEJKA (26 czerwca – 9 lipca)

Dombrowski Artur 2:1 (6:1 6:7(1) 6:3) Nisgorski Mirosław
Żaglewski Tomasz 1:2 (3:6 6:2 5:7) Adnrijević Dragan
Łukaszewski Janusz 0:2 (1:6 4:6) Gorczewski Wiesław
Reszka Serafin 0:2 (2:6 5:7) Pesta Grzegorz
Tuptyński Marek

VI KOLEJKA (10-23 lipca)

Dombrowski Artur 2:1 (4:6 7:5 7:6(4)) Andrijević Dragan
Nisgorski Mirosław -:- w.o. obustronny Gorczewski Wiesław
Żaglewski Tomasz 0:2 (1:6 1:6) Pesta Grzegorz
Łukaszewski Janusz 0:2 (4:6 2:6) Tuptyński Marek
Reszka Serafin

VII KOLEJKA (24 lipca – 6 sierpnia)

Dombrowski Artur 0:2 (3:6 4:6) Gorczewski Wiesław
Andrijević Dragan 0:2 (1:6 3:6) Pesta Grzegorz
Nisgorski Mirosław 2:0 (6:2 7:5) Tuptyński Marek
Żaglewski Tomasz
Łukaszewski Janusz 2:1 (6:3 4:6 6:1) Reszka Serafin

VIII KOLEJKA (7-20 sierpnia)

Dombrowski Artur -:- w.o. obustronny Pesta Grzegorz
Gorczewski Wiesław -:- w.o. obustronny Tuptyński Marek
Andrijević Dragan
Nisgorski Mirosław 2:1 (4:6 7:6(4) 6:4) Reszka Serafin
Żaglewski Tomasz 0:2 (1:6 0:6) Łukaszewski Janusz

IX KOLEJKA (21 sierpnia – 3 września)

Dombrowski Artur 1:2 (6:4 3:6 3:6) Tuptyński Marek
Pesta Grzegorz
Gorczewski Wiesław 1:2 (4:6 6:2 2:6) Reszka Serafin
Andrijević Dragan 2:0 (6:4 6:3) Łukaszewski Janusz
Nisgorski Mirosław 2:0 (6:2 6:0) Żaglewski Tomasz

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (4-10 września)
przedłużono do 17 września


BARAŻE (18 września – 1 października)
przedłużono do 8 października

Wojtaś Sławomir 0:2 (6:7 3:6) Dombrowski Artur
Zabłotny Paweł 1:2 (7:6(5) 2:6 6:7(6)) Reszka Serafin