I LIGA – MECZE

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


I KOLEJKA (4-17 maja)
 

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:3 6:0) Wojtaś Sławomir
Adamowski Marek 0:2 (6:7(5) 2:6) Żywicki Łukasz
Milewski Wojciech 0:2 (1:6 0:6) Wiktorowicz Paweł
Boberek Roman 0:2 (2:6 4:6) Gorczewski Maciej
Śnieżko Jerzy 1:2 (3:6 6:4 1:6) Zabłotny Paweł

 

II KOLEJKA (18-31 maja)

Czarnecki Tomasz 2:1 (6:2 5:7 7:6(7)) Żywicki Łukasz
Wojtaś Sławomir 0:2 (3:6 6:7) Wiktorowicz Paweł
Adamowski Marek 1:2 (3:6 6:2 5:7) Gorczewski Maciej
Milewski Wojciech 2:0 (6:2 6:1) Zabłotny Paweł
Boberek Roman 1:2 (0:6 7:5 0:6) Śnieżko Jerzy

III KOLEJKA (1-11 czerwca)

Czarnecki Tomasz 1:2 (6:2 2:6 1:6) Wiktorowicz Paweł
Żywicki Łukasz 2:0 (6:4 6:2) Gorczewski Maciej
Wojtaś Sławomir 2:0 (6:1 6:3) Zabłotny Paweł
Adamowski Marek 2:0 (7:5 6:1) Śnieżko Jerzy
Milewski Wojciech 1:2 (7:6(3) 3:6 3:6) Boberek Roman

IV KOLEJKA (12-25 czerwca)

Czarnecki Tomasz -:- w.o. obustronny Gorczewski Maciej
Wiktorowicz Paweł 2:0 (6:1 6:1) Zabłotny Paweł
Żywicki Łukasz 2:0 (6:0 6:3) Śnieżko Jerzy
Wojtaś Sławomir 2:0 (6:0 6:2) Boberek Roman
Adamowski Marek 2:1 (2:6 6:2 6:1) Milewski Wojciech

V KOLEJKA (26 czerwca – 9 lipca)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:3 6:3) Zabłotny Paweł
Gorczewski Maciej 2:1 (3:6 6:0 6:1) Śnieżko Jerzy
Wiktorowicz Paweł 2:0 (6:3 6:1) Boberek Roman
Żywicki Łukasz 2:0 (6:0 6:1) Milewski Wojciech
Wojtaś Sławomir 1:2 (6:2 4:6 4:6) Adamowski Marek

VI KOLEJKA (10-23 lipca)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:4 6:3) Śnieżko Jerzy
Zabłotny Paweł 2:0 (6:1 6:4) Boberek Roman
Gorczewski Maciej 2:0 (6:3 6:3) Milewski Wojciech
Wiktorowicz Paweł 2:0 (6:2 6:2) Adamowski Marek
Żywicki Łukasz 2:1 (4:6 6:2 6:3) Wojtaś Sławomir

VII KOLEJKA (24 lipca – 6 sierpnia)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:1 6:2) Boberek Roman
Śnieżko Jerzy 0:2 (1:6 4:6) Milewski Wojciech
Zabłotny Paweł 0:2 (5:7 4:6) Adamowski Marek
Gorczewski Maciej -:- w.o. obustronny Wojtaś Sławomir
Wiktorowicz Paweł 2:0 (6:3 6:2) Żywicki Łukasz

VIII KOLEJKA (7-20 sierpnia)

Czarnecki Tomasz 2:1 (6:7(2) 6:0 6:1) Milewski Wojciech
Boberek Roman 1:2 (6:4 2:6 3:6) Adamowski Marek
Śnieżko Jerzy 0:2 (3:6 4:6) Wojtaś Sławomir
Zabłotny Paweł 0:2 (3:6 3:6) Żywicki Łukasz
Gorczewski Maciej 0:2 (6:7 2:6) Wiktorowicz Paweł

IX KOLEJKA (21 sierpnia – 3 września)

Czarnecki Tomasz 2:0 (6:1 6:1) Adamowski Marek
Milewski Wojciech 2:0 (6:4 7:6(5)) Wojtaś Sławomir
Boberek Roman 0:2 (4:6 3:6) Żywicki Łukasz
Śnieżko Jerzy 0:2 (4:6 3:6) Wiktorowicz Paweł
Zabłotny Paweł 0:2 (4:6 2:6) Gorczewski Maciej

UZUPEŁNIANIE ZALEGŁYCH MECZÓW (4-10 września)
przedłużono do 17 września


BARAŻE (18 września – 1 października)
przedłużono do 8 października

Wojtaś Sławomir 0:2 (6:7 3:6) Dombrowski Artur
Zabłotny Paweł 1:2 (7:6(5) 2:6 6:7(6)) Reszka Serafin