NASZA LIGA – LTT LAVER OPEN

NASZA LIGA - LTT LAVER OPEN

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


27.09.2017
BARAŻ: Konkel Wojciech : Reszka Serafin 2:1 (6:4 6:7 6:2)


23.09.2017
III LIGA: Reszka Marek : Łowin Dariusz 0:2 (4:6 4:6)
————————————————
DOTYCZY BARAŻU:
Podobnie jak wcześniej mecze I i II ligi, tak teraz przesuwam ostateczny termin rozegrania barażu o tydzień.
8 października to ostatni dzień by:
– rozegrać mecz,
– złożyć wniosek o przyznanie wygranej walkowerem (Reg. §5 pkt 4).
Brak rozegrania meczu i brak złożenia wniosku skutkować będzie przyznaniem walkowera obustronnego.
————————————————


19.09.2017
III LIGA: Łowin Dariusz : Krauzewicz Dariusz 0:2 (2:6 3:6)
III LIGA: Reszka Marek : Łukaszewski Janusz 0:2 (1:6 2:6)
III LIGA: Łukaszewski Janusz : Podowska Justyna 2:0 (6:0 6:1)
III LIGA: Zaleski Arkadiusz : Łukaszewski Janusz 0:2 (3:6 4:6)


18.09.2017
Wyznaczono skład barażu.

Konkel Wojciech : Reszka Serafin


17.09.2017
III LIGA: Łukaszewski Janusz : Szczepański Jarosław 0:2 (0:6 0:6)
II LIGA: Piątkowski Tomasz : Reszka Serafin w.o. (0:6 0:6)
II LIGA: Czamajło Adrian : Piątkowski Tomasz w.o. (6:0 6:0)
————————————————
I LIGA: Czamajło Adrian : Kopański Marek
WNIOSEK: O przyznanie wygranej walkowerem zgodnie z Reg.§5 pkt 4a).
WNIOSKODAWCA: Marek Kopański.
DECYZJA: Zaakceptowano.
UZASADNIENIE: Rozmowy w sprawie doprowadzenia do rozegrania meczu inicjowane tylko przez jedną ze stron.
————————————————


16.09.2017
III LIGA: Zaleski Arkadiusz : Podowska Justyna 2:0 (6:4 6:1)
II LIGA: Reszka Serafin : Czamajło Adrian 2:0 (6:0 6:1)


13.09.2017
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:2 6:0)


12.09.2017
II LIGA: Świątkowski Jacek : Reszka Serafin 0:2 (4:6 0:6)


05.09.2017
I LIGA: Konkel Wojciech : Wiśniewski Przemysław 2:0 (6:0 6:4)


05.09.2017
(DOTYCZY I LIGI ORAZ II LIGI)
Korzystając z uprawnień jakie daje mi Reg. §2 pkt 9 przesuwam termin rozegrania meczów ze względu na warunki pogodowe na 17 września. Jest to ostatni dzień by:
– rozegrać mecz,
– złożyć wniosek o przyznanie wygranej walkowerem (Reg. §5 pkt 4),
– złożyć wniosek o dalsze przedłużenie terminu (tylko dla meczów nie mających wpływu na strefę barażową, Reg. §2 pkt 10).
Brak rozegrania meczu i brak złożenia wniosku skutkować będzie przyznaniem walkowera obustronnego.

Pozdrawiam.
Koordynator


04.09.2017
III LIGA: Reszka Marek : Szczepański Jarosław 0:2 (1:6 1:6)


03.09.2017
I LIGA: Konkel Wojciech : Wojtkiewicz Jarosław 0:2 (2:6 2:6)


31.08.2017
II LIGA: Krauzewicz Jan : Krauzewicz Mariusz 2:0 (6:3 6:4)
I LIGA: Żywicki Łukasz : Milewski Wojciech 2:1 (6:1 6:7(10) 6:0)


30.08.2017
I LIGA: Wiśniewski Przemysław : Rykaczewski Karol 0:2 (1:6 1:6)
II LIGA: Krauzewicz Jan : Buczkowski Przemysław w.o. (6:0 6:0)
I LIGA: Milewski Wojciech : Boberek Roman 2:1 (5:7 6:3 6:2)
II LIGA: Buczkowski Przemysław : Kopański Marek w.o. (0:6 0:6)


25.08.2017
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Krauzewicz Dariusz 0:2 (2:6 6:7)


21.08.2017
III LIGA: Zaleski Arkadiusz : Szczepański Jarosław 0:2 (1:6 0:6)


17.08.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Konkel Wojciech 2:0 (6:0 6:1)


15.08.2017
I LIGA: Boberek Roman : Wojtkiewicz Jarosław 0:2 (2:6 1:6)


09.08.2017
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Dariusz Łowin 2:1 (1:6 6:4 7:6(3))


08.08.2017
I LIGA: Milewski Wojciech : Rykaczewski Karol 2:0 (6:4 6:2)
III LIGA: Podowska Justyna : Łowin Dariusz 0:2 (0:6 0:6)
II LIGA: Świątkowski Jacek : Krauzewicz Mariusz 0:2 (4:6 0:6)


06.08.2017
III LIGA: Podowska Justyna : Krauzewicz Dariusz 0:2 (0:6 0:6)


05.08.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Rykaczewski Karol 2:0 (6:4 6:4)
II LIGA: Czamajło Adrian : Buczkowski Przemysław 0:2 (1:6 2:6)
I LIGA: Rafał Ankowski zrezygnował z uczestnictwa w Lidze. Ponieważ rozegrał mniej niż połowę swoich meczów, jego dotychczasowe wyniki zostają anulowane (Reg §2 pkt 10).


02.08.2017
I LIGA: Wiśniewski Przemysław : Boberek Roman 0:2 (6:7 3:6)
II LIGA: Piątkowski Tomasz : Krauzewicz Mariusz 0:2 (1:6 2:6)


31.07.2017
III LIGA: Reszka Marek : Jastrzębowski Leszek 0:2 (3:6 3:6)
II LIGA: Reszka Serafin : Kopański Marek 0:2 (0:6 4:6)


29.07.2017
II LIGA: Kopański Marek : Krauzewicz Mariusz 2:0 (6:1 6:0)


26.07.2017
II LIGA: Krauzewicz Jan : Świątkowski Jacek 2:0 (6:1 6:0)


23.07.2017
I LIGA: Wojtkiewicz Jarosław : Rykaczewski Karol 1:2 (6:4 3:6 4:6)


18.07.2017
III LIGA: Reszka Marek : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:4 6:2)
III LIGA: Krauzewicz Dariusz : Szczepański Jarosław 0:2 (6:7 1:6)


17.07.2017
II LIGA: Krauzewicz Jan : Czamajło Adrian 2:0 (6:1 6:0)


13.07.2017
III LIGA: Podowska Justyna : Jastrzębowski Leszek 0:2 (3:6 4:6)


12.07.2017
II LIGA: Piątkowski Tomasz : Świątkowski Jacek 1:2 (3:6 6:3 1:6)


07.07.2017
III LIGA: Szczepański Jarosław : Łowin Dariusz 2:0 (6:1 6:1)
II LIGA: Reszka Serafin : Buczkowski Przemysław 2:1 (1:6 6:1 7:6(8))


06.07.2017
I LIGA: Boberek Roman : Ankowski Rafał 0:2 (3:6 4:6)


05.07.2017
I LIGA: Boberek Roman : Konkel Wojciech 0:2 (4:6 5:7)


03.07.2017
I LIGA: Rykaczewski Karol : Konkel Wojciech 2:1 (4:6 6:1 7:6(5))


02.07.2017
I LIGA: Wojtkiewicz Jarosław : Milewski Wojciech 0:2 (4:6 3:6)


01.07.2017
II LIGA: Krauzewicz Jan : Piątkowski Tomasz 2:0 (6:0 6:0)


29.06.2017
I LIGA: Wiśniewski Przemysław : Milewski Wojciech 0:2 (4:6 3:6)


26.06.2017
I LIGA: Ankowski Rafał : Milewski Wojciech 0:2 (5:7 1:6)


25.06.2017
III LIGA: Krauzewicz Dariusz : Łukaszewski Janusz 0:2 (2:6 1:6)


22.06.2017
III LIGA: Szczepański Jarosław : Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:1 6:2)


20.06.2017
II LIGA: Kopański Marek : Świątkowski Jacek 2:0 (6:3 6:3)


20.06.2017
II LIGA: Buczkowski Przemysław : Świątkowski Jacek 2:0 (7:5 6:3)


16.06.2017
II LIGA: Krauzewicz Mariusz : Buczkowski Przemysław 1:2 (6:2 3:6 1:6)


15.06.2017
I LIGA: Wojtkiewicz Jarosław : Wiśniewski Przemysław 2:0 (7:6(6) 6:3)


13.06.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Wiśniewski Przemysław 2:0 (6:2 6:0)


07.06.2017
II LIGA: Krauzewicz Jan : Reszka Serafin 2:0 (6:2 6:1)
III LIGA: Reszka Marek : Podowska Justyna 2:0 (6:1 6:1)
III LIGA: Łowin Dariusz : Łukaszewski Janusz 0:2 (2:6 6:7)


05.06.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Boberek Roman 2:0 (7:6(4)) 6:3)
II LIGA: Kopański Marek : Piątkowski Tomasz 2:0 (6:2 6:1)
III LIGA: Krauzewicz Dariusz: Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:4 6:3)


04.06.2017
II LIGA: Świątkowski Jacek : Czamajło Adrian 2:0 (6:3 6:1)


02.06.2017
II LIGA: Krauzewicz Mariusz : Czamajło Adrian 2:0 (6:1 6:0)


29.05.2017
III LIGA: Łukaszewski Janusz : Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:1 6:4)
II LIGA: Buczkowski Przemysław : Piątkowski Tomasz 2:0 (6:2 6:3)


27.05.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Wojtkiewicz Jarosław 2:0 (6:1 6:4)


25.05.2017
I LIGA: Ankowski Rafał : Wiśniewski Przemysław 2:0 (6:2 6:0)


23.05.2017
I LIGA: Rykaczewski Karol : Boberek Roman 2:1 (4:6 6:0 6:4)
III LIGA: Szczepański Jarosław : Podowska Justyna 2:0 (6:0 6:0)


22.05.2017
III LIGA: Łowin Dariusz : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:1 6:2)


20.05.2017
II LIGA: Krauzewicz Jan : Kopański Marek 2:0 (6:3 6:3)


16.05.2017
I LIGA: Milewski Wojciech : Konkel Wojciech 2:0 (6:0 7:5)


14.05.2017
II LIGA: Krauzewicz Mariusz : Reszka Serafin 1:2 (2:6 6:3 4:6)


14.05.2017
III LIGA: Reszka Marek : Krauzewicz Dariusz 1:2 (6:1 6:7(4) 4:6)


27.04.2017

RUSZYŁY ZAPISY DO NASZEJ LIGI – LTT LAVER OPEN 2017 !!!

Chęć uczestnictwa należy zgłosić pod nr tel. 608042967 do dnia 10. maja 2017 roku.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Wpisowe 25 zł wpłacamy u Jarosława Szczepańskiego lub Marka Kopańskiego.
Lista Startowa uszeregowana jest według następujących kryteriów:
– osiągnięcia w lubawskiej Lidze Open w ostatnich dwóch sezonach (1. miejsce – 6 pkt, 2. – 5 pkt., 3. – 4 pkt., 4. – 3 pkt., ćwierćfinał – 2 pkt., brak awansu z grupy – 1 pkt., brak udziału – 0 pkt.);
– w przypadku równych osiągnięć, miejsce w Lidze Lubawskiej 2016;
– jeśli i to nie rozstrzyga, miejsce w Naszym Rankingu – notowanie 01.01.2017;
– kolejność zgłoszeń.
W 1. lidze w tym sezonie zagra 7 pierwszych osób z Listy Startowej oraz 1 osoba, która otrzyma Dziką Kartę. Pozostałe osoby zagrają w 2. lidze i będą walczyły o awans do 1. ligi. Jeśli liczba chętnych będzie duża, zostanie utworzona również III liga.

LISTA STARTOWA NASZA LIGA – LTT LAVER OPEN 2017

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Punkty za Ligę
Open 2015 i 2016
Miejsce w Lidze
Lubawskiej 2016
Miejsce w Naszym
Rankingu 01.01.2017
1. Żywicki Łukasz Nowe Miasto Lub. 12 (6+6)
2. Rykaczewski Karol Rybno 7 (5+2)
3. Ankowski Rafał Lubawa 6 (4+2) 2. miejsce
4. Milewski Wojciech Nowe Miasto Lub. 6 (2+4) brak uczestnictwa
5. Konkel Wojciech Lubawa 5 (0+5)
6. Wiśniewski Przemysław Lubawa 4 (1+3) 7. miejsce
7. Boberek Roman Nowe Miasto Lub. 4 (3+1) brak uczestnictwa
8. Wojtkiewicz Jarosław Lubawa 3 (2+1) 1. miejsce
9. Krauzewicz Jan Lubawa 3 (2+1) 4. miejsce
10. Krauzewicz Mariusz Lubawa 3 (2+1) 5. miejsce
11. Buczkowski Przemysław Lubawa 2 (0+2) 6. miejsce
12. Świątkowski Jacek Lubawa 2 (1+1) 10. miejsce
13. Czamajło Adrian Lubawa 2 (1+1) 11. miejsce
14. Piątkowski Tomasz Nowe Miasto Lub. 1 (0+1) 9. miejsce
15. Reszka Serafin Tereszewo 1 (0+1) brak uczestnictwa 21. miejsce
16. Reszka Marek Tereszewo 1 (0+1) brak uczestnictwa 42. miejsce
17. Szczepański Jarosław Lubawa 1 (0+1) brak uczestnictwa 47. miejsce
18. Łowin Dariusz Lubawa 1 (1+0) brak uczestnictwa nienotowany
19. Łukaszewski Janusz Lidzbark 0 (0+0) brak uczestnictwa 11. miejsce
20. Jastrzębowski Leszek Lidzbark 0 (0+0) brak uczestnictwa 28. miejsce
21. Zaleski Arkadiusz Pacółtowo 0 (0+0) brak uczestnictwa 32. miejsce
22. Podowska Justyna Tuczki 0 (0+0) brak uczestnictwa 57. miejsce
23. Krauzewicz Dariusz Lubawa 0 (0+0) brak uczestnictwa nienotowany
24. Kopański Marek Lubawa 0 (0+0) brak uczestnictwa nienotowany