NASZA LIGA – BRODNICA

Nasza Liga - Brodnica

I LIGA – TABELA

I LIGA – MECZE

II LIGA – TABELA

II LIGA – MECZE

III LIGA – TABELA

III LIGA – MECZE

Regulamin

Log (dzień po dniu)


19.10.2017
ROZLICZENIE WPŁAT:

SALDO
SALDO POCZĄTKOWE -7,80
WPŁATY ZA UCZESTNICTWO +510,00 +502,20
NAGRODA – I LIGA – I MIEJSCE -152,20 +350,00
NAGRODA – I LIGA – II MIEJSCE -100,00 +250,00
NAGRODA – I LIGA – III MIEJSCE -70,00 +180,00
NAGRODA – II LIGA – I MIEJSCE -50,00 +130,00
NAGRODA – II LIGA – II MIEJSCE -40,00 +90,00
NAGRODA – II LIGA – III MIEJSCE -30,00 +60,00
NAGRODA – III LIGA – I MIEJSCE -20,00 +40,00
NAGRODA – III LIGA – II MIEJSCE -20,00 +20,00
NAGRODA – III LIGA – III MIEJSCE -20,00 0,00

04.10.2017
III LIGA: Orzech Jan : Godziński Rafał 0:2 (w.o.) (0:6 0:6)
III LIGA: Ceglecki Marcin : Orzech Jan 2:0 (w.o.) (6:0 6:0)
III LIGA: Nowakowski Łukasz : Orzech Jan 2:0 (w.o.) (6:0 6:0)


01.10.2017
————————————————
NIEROZEGRANE MECZE, ZA KTÓRE PRZYZNANO WALKOWER OBUSTRONNY

I LIGA: Czarnecki Tomasz : Gorczewski Maciej
————————————————


30.09.2017
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Żywicki Łukasz 2:1 (6:2 5:7 7:6(7))


28.09.2017
BARAŻ: Wojtaś Sławomir : Dombrowski Artur 0:2 (6:7 3:6)
BARAŻ: Zabłotny Paweł : Reszka Serafin 1:2 (7:6(5) 2:6 6:7(6))


23.09.2017
DOTYCZY III LIGI ORAZ BARAŻY:
Podobnie jak wcześniej mecze I i II ligi, tak teraz przesuwam ostateczny termin rozegrania meczów III ligi oraz baraży o tydzień.
8 października to ostatni dzień by:
– rozegrać mecz,
– złożyć wniosek o przyznanie wygranej walkowerem (Reg. §5 pkt 4).
Brak rozegrania meczu i brak złożenia wniosku skutkować będzie przyznaniem walkowera obustronnego.


20.09.2017
III LIGA: Zaleski Arkadiusz : Orzech Jan 2:0 (6:4 6:2)
III LIGA: Nowakowski Łukasz : Godziński Rafał 2:0 (6:3 6:4)
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Wiktorowicz Paweł 1:2 (6:2 2:6 1:6)


19.09.2017
I LIGA: Wiktorowicz Paweł : Żywicki Łukasz 2:0 (6:3 6:2)


18.09.2017
Wyznaczono skład barażów.

Wojtaś Sławomir : Dombrowski Artur
Zabłotny Paweł : Reszka Serafin


17.09.2017
I LIGA: Wiktorowicz Paweł : Adamowski Marek 2:0 (6:2 6:2)
I LIGA: Zabłotny Paweł : Gorczewski Maciej 0:2 (4:6 2:6)
I LIGA: Wojtaś Sławomir : Adamowski Marek 1:2 (6:2 4:6 4:6)
II LIGA: Łukaszewski Janusz : Nisgorski Mirosław 0:2 (2:6 2:6)
————————————————
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Gorczewski Maciej
WNIOSEK: O przedłużenie terminu rozegrania meczu zgodnie z Reg.§2 pkt 10.
WNIOSKODAWCA: Tomasz Czarnecki.
DECYZJA: Zaakceptowano. Nowy termin: 1. października.
UZASADNIENIE: Mecz nie ma wpływu na strefę barażową.
————————————————
NIEROZEGRANE MECZE, ZA KTÓRE PRZYZNANO WALKOWER OBUSTRONNY

I LIGA: Gorczewski Maciej : Wojtaś Sławomir
II LIGA: Pesta Grzegorz : Gorczewski Wiesław
II LIGA: Nisgorski Mirosław : Gorczewski Wiesław
II LIGA: Dombrowski Artur : Pesta Grzegorz
II LIGA: Gorczewski Wiesław : Tuptyński Marek
————————————————


16.09.2017
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Adamowski Marek 2:0 (6:1 6:1)
III LIGA: Motyliński Paweł : Reszka Marek 2:0 (6:1 6:3)
————————————————
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Żywicki Łukasz
WNIOSEK: O przedłużenie terminu rozegrania meczu zgodnie z Reg.§2 pkt 10.
WNIOSKODAWCA: Łukasz Żywicki.
DECYZJA: Zaakceptowano. Nowy termin: 1. października.
UZASADNIENIE: Mecz nie ma wpływu na strefę barażową.
————————————————
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Wiktorowicz Paweł
WNIOSEK: O przedłużenie terminu rozegrania meczu zgodnie z Reg.§2 pkt 10.
WNIOSKODAWCA: Tomasz Czarnecki.
DECYZJA: Zaakceptowano. Nowy termin: 1. października.
UZASADNIENIE: Mecz nie ma wpływu na strefę barażową.
————————————————


15.09.2017
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Boberek Roman 2:0 (6:1 6:2)
I LIGA: Zabłotny Paweł : Żywicki Łukasz 0:2 (3:6 3:6)
————————————————
I LIGA: Wiktorowicz Paweł : Żywicki Łukasz
WNIOSEK: O przedłużenie terminu rozegrania meczu zgodnie z Reg.§2 pkt 10.
WNIOSKODAWCA: Łukasz Żywicki.
DECYZJA: Zaakceptowano. Nowy termin: 1. października.
UZASADNIENIE: Mecz nie ma wpływu na strefę barażową.
————————————————
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Żywicki Łukasz
WNIOSEK: O przedłużenie terminu rozegrania meczu zgodnie z Reg.§2 pkt 10.
WNIOSKODAWCA: Łukasz Żywicki.
DECYZJA: Wstępnie odrzucono. Zostanie rozpatrzony ponownie do 17.09.
UZASADNIENIE: Wciąż istnieje możliwość, że Tomasz Czarnecki znajdzie się w strefie barażowej.
————————————————


13.09.2017
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:0 6:2)
II LIGA: Dombrowski Artur : Gorczewski Wiesław 0:2 (3:6 4:6)


12.09.2017
II LIGA: Andrijević Dragan : Łukaszewski Janusz 2:0 (6:4 6:3)
I LIGA: Boberek Roman : Adamowski Marek 1:2 (6:4 2:6 3:6)


08.09.2017
II LIGA: Łukaszewski Janusz : Tuptyński Marek 0:2 (4:6 2:6)


05.09.2017
III LIGA: Nowakowski Łukasz : Zaleski Arkadiusz 2:0 (6:2 6:1)


04.09.2017
(DOTYCZY I LIGI ORAZ II LIGI)
Korzystając z uprawnień jakie daje mi Reg. §2 pkt 9 przesuwam termin rozegrania meczów ze względu na warunki pogodowe na 17 września. Jest to ostatni dzień by:
– rozegrać mecz,
– złożyć wniosek o przyznanie wygranej walkowerem (Reg. §5 pkt 4),
– złożyć wniosek o dalsze przedłużenie terminu (tylko dla meczów nie mających wpływu na strefę barażową, Reg. §2 pkt 10).
Brak rozegrania meczu i brak złożenia wniosku skutkować będzie przyznaniem walkowera obustronnego.

Pozdrawiam.
Koordynator


03.09.2017
II LIGA: Łukaszewski Janusz : Reszka Serafin 2:1 (6:3 4:6 6:1)
III LIGA: Godziński Rafał : Ceglecki Marcin 2:1 (4:6 6:3 6:2)
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Godziński Rafał 0:2 (5:7 4:6)


31.08.2017
II LIGA: Dombrowski Artur : Tuptyński Marek 1:2 (6:4 3:6 3:6)
II LIGA: Nisgorski Mirosław : Żaglewski Tomasz 2:0 (6:2 6:0)


30.08.2017
III LIGA: Zaleski Arkadiusz : Reszka Marek 2:0 (6:4 6:2)


29.08.2017
I LIGA: Boberek Roman : Żywicki Łukasz 0:2 (4:6 3:6)


28.08.2017
I LIGA: Śnieżko Jerzy : Wiktorowicz Paweł 0:2 (4:6 3:6)
II LIGA: Nisgorski Mirosław : Tuptyński Marek 2:0 (6:2 7:5)
I LIGA: Milewski Wojciech : Wojtaś Sławomir 2:0 (6:4 7:6(5))


27.08.2017
II LIGA: Nisgorski Mirosław : Reszka Serafin 2:1 (4:6 7:6(4) 6:4)


24.08.2017
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Łukaszewski Janusz 0:2 (1:6 0:6)


18.08.2017
I LIGA: Gorczewski Maciej : Wiktorowicz Paweł 0:2 (6:7 2:6)


17.08.2017
III LIGA: Jastrzębowski Leszek : Ceglecki Marcin 0:2 (6:7 0:6)


15.08.2017
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Śnieżko Jerzy 2:0 (6:4 6:3)


10.08.2017
I LIGA: Śnieżko Jerzy : Wojtaś Sławomir 0:2 (3:6 4:6)


08.08.2017
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Zabłotny Paweł 2:0 (6:3 6:3)


07.08.2017
III LIGA: Reszka Marek : Ceglecki Marcin 1:2 (4:6 6:3 3:6)


05.08.2017
III LIGA: Nowakowski Łukasz : Motyliński Paweł 2:0 (6:3 7:5)


03.08.2017
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Pesta Grzegorz 0:2 (1:6 1:6)
III LIGA: Nowakowski Łukasz : Jastrzębowski Leszek 0:2 (5:7 3:6)


02.08.2017
III LIGA: Motyliński Paweł : Orzech Jan 2:1 (6:3 5:7 6:1)


30.07.2017
I LIGA: Śnieżko Jerzy : Milewski Wojciech 0:2 (1:6 4:6)
I LIGA: Zabłotny Paweł : Adamowski Marek 0:2 (5:7 4:6)


28.07.2017
II LIGA: Reszka Serafin : Pesta Grzegorz 0:2 (2:6 5:7)
III LIGA: Reszka Marek : Godziński Rafał 2:0 (6:3 6:4)


24.07.2017
I LIGA: Wiktorowicz Paweł : Boberek Roman 2:0 (6:3 6:1)


23.07.2017
II LIGA: Łukaszewski Janusz : Gorczewski Wiesław 0:2 (1:6 4:6)


21.07.2017
II LIGA: Gorczewski Wiesław : Żaglewski Tomasz 2:0 (6:4 6:3)


20.07.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Wojtaś Sławomir 2:1 (4:6 6:2 6:3)


18.07.2017
I LIGA: Zabłotny Paweł : Boberek Roman 2:0 (6:1 6:4)


16.07.2017
I LIGA: Adamowski Marek : Śnieżko Jerzy 2:0 (7:5 6:1)
II LIGA: Dombrowski Artur : Andrijević Dragan 2:1 (4:6 7:5 7:6(4))


13.07.2017
III LIGA: Orzech Jan : Jastrzębowski Leszek 0:2 (4:6 4:6)
III LIGA: Zaleski Arkadiusz : Motyliński Paweł 0:2 (2:6 1:6)


12.07.2017
I LIGA: Gorczewski Maciej : Milewski Wojciech 2:0 (6:3 6:3)
II LIGA: Dombrowski Artur : Nisgorski Mirosław 2:1 (6:1 6:7(1) 6:3)


09.07.2017
I LIGA: Wiktorowicz Paweł : Zabłotny Paweł 2:0 (6:1 6:1)


06.07.2017
II LIGA: Tuptyński Marek : Pesta Grzegorz 0:2 (3:6 0:6)
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Milewski Wojciech 2:1 (6:7(2) 6:0 6:1)


05.07.2017
I LIGA: Gorczewski Maciej : Śnieżko Jerzy 2:1 (3:6 6:0 6:1)


27.06.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Śnieżko Jerzy 2:0 (6:0 6:3)


26.06.2017
II LIGA: Żaglewski Tomasz : Andrijević Dragan 1:2 (3:6 6:2 5:7)


25.06.2017
III LIGA: Reszka Marek : Leszek Jastrzębowski 0:2 (0:6 3:6)


22.06.2017
I LIGA: Wojtaś Sławomir : Boberek Roman 2:0 (6:0 6:2)
II LIGA: Andrijević Dragan : Pesta Grzegorz 0:2 (1:6 3:6)


19.06.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Milewski Wojciech 2:0 (6:0 6:1)
II LIGA: Dombrowski Artur : Żaglewski Tomasz 2:0 (6:1 6:1)


18.06.2017
I LIGA: Adamowski Marek : Milewski Wojciech 2:1 (2:6 6:2 6:1)


16.06.2017
II LIGA: Tuptyński Marek : Andrijević Dragan 1:2 (2:6 6:3 2:6)


15.06.2017
I LIGA: Milewski Wojciech : Boberek Roman 1:2 (7:6(3) 3:6 3:6)


11.06.2017
I LIGA: Żywicki Łukasz : Gorczewski Maciej 2:0 (6:4 6:2)
III LIGA: Godziński Rafał : Motyliński Paweł 2:0 (6:1 6:2)
I LIGA: Sławomir Wojtaś : Paweł Zabłotny 2:0 (6:1 6:3)


10.06.2017
II LIGA: Dombrowski Artur : Łukaszewski Janusz 1:2 (3:6 6:1 4:6)
II LIGA: Gorczewski Wiesław : Reszka Serafin 1:2 (4:6 6:2 2:6)


09.06.2017
II LIGA: Pesta Grzegorz : Nisgorski Mirosław 2:0 (6:2 6:2)


08.06.2017
II LIGA: Reszka Serafin : Andrijević Dragan 2:1 (2:6 6:3 6:4)
II LIGA: Tuptyński Marek : Żaglewski Tomasz 2:0 (6:3 6:2)


07.06.2017
III LIGA: Ceglecki Marcin : Motyliński Paweł 0:2 (1:6 4:6)


06.06.2017
I LIGA: Wojtaś Sławomir : Wiktorowicz Paweł 0:2 (3:6 6:7)
III LIGA: Nowakowski Łukasz : Reszka Marek 2:0 (6:0 6:4)


04.06.2017
I LIGA: Adamowski Marek : Gorczewski Maciej 1:2 (3:6 6:2 5:7)


01.06.2017
I LIGA: Czarnecki Tomasz : Wojtaś Sławomir 2:0 (6:3 6:0)
I LIGA: Śnieżko Jerzy : Zabłotny Paweł 1:2 (3:6 6:4 1:6)


30.05.2017
I LIGA: Milewski Wojciech : Zabłotny Paweł 2:0 (6:2 6:1)
I LIGA: Boberek Roman : Śnieżko Jerzy 1:2 (0:6 7:5 0:6)
III LIGA: Ceglecki Marcin : Zaleski Arkadiusz 2:1 (4:6 6:3 6:4)


29.05.2017
II LIGA: Dombrowski Artur : Reszka Serafin 2:0 (7:6(5) 6:2)


27.05.2017
II LIGA: Andrijević Dragan : Nisgorski Mirosław 2:0 (6:3 6:3)
III LIGA: Godziński Rafał : Zaleski Arkadiusz 2:1 (7:6(4) 3:6 6:3)


25.05.2017
I LIGA: Milewski Wojciech : Wiktorowicz Paweł 0:2 (1:6 0:6)


21.05.2017
II LIGA: Gorczewski Wiesław : Andrijević Dragan 2:0 (6:3 6:4)
I LIGA: Adamowski Marek : Żywicki Łukasz 0:2 (6:7(5) 2:6)


17.05.2017
II LIGA: Pesta Grzegorz : Łukaszewski Janusz 2:1 (7:6(2) 5:7 6:4)
II LIGA: Tuptyński Marek : Reszka Serafin 1:2 (3:6 6:4 5:7)


16.05.2017
III LIGA: Nowakowski Łukasz : Ceglecki Marcin 2:0 (6:1 6:1)
III LIGA: Orzech Jan : Reszka Marek 1:2 (4:6 6:3 2:6)


14.05.2017
I LIGA: Boberek Roman : Gorczewski Maciej 0:2 (2:6 4:6)
III LIGA: Motyliński Paweł : Jastrzębowski Leszek 2:0 (6:0 6:4)


11.05.2017
II LIGA: Reszka Serafin : Żaglewski Tomasz 2:1 (6:4 6:7(2) 7:5)


06.04.2017

RUSZYŁY ZAPISY DO NASZEJ LIGI – BRODNICA 2017 !!!

Chęć uczestnictwa należy zgłosić pod nr tel. 608042967 do dnia 3. maja 2017 roku.
Zgłoszenie się do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Wpisowe (10 zł młodzież ucząca się oraz 20 zł pozostali) wpłacamy u Koordynatora Ligi (Wojciecha Milewskiego).
Zmiany w regulaminie względem zeszłego roku to:
– zastąpienie kwalifikacji dla nowych graczy poprzez wprowadzenie Dzikich Kart,
– uszczegółowienie zasad umawiania się na mecze (gracz niżej w tabeli dzwoni pierwszy),
– cała pula środków pieniężnych przeznaczona na nagrody,
– możliwość przesunięcia przez Koordynatora wcześniej wyznaczonych terminów, ze względu na warunki pogodowe uniemożliwiające rozegranie meczów.

LISTA STARTOWA NASZA LIGA – BRODNICA 2017

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Wpłata Przydział
1. Czarnecki Tomasz Pokrzydowo 20 zł I LIGA
2. Adamowski Marek Rypin 20 zł I LIGA
3. Milewski Wojciech Nowe Miasto Lub. 20 zł I LIGA
4. Boberek Roman Nowe Miasto Lub. 20 zł I LIGA
5. Śnieżko Jerzy Brodnica 20 zł I LIGA
6. Zabłotny Paweł Brodnica 20 zł I LIGA
7. Gorczewski Maciej Brodnica 20 zł I LIGA
Dzika Karta (reg. §4 pkt 1b) )
8. Wiktorowicz Paweł Okalewko 20 zł I LIGA
9. Żywicki Łukasz Nowe Miasto Lub. 20 zł I LIGA
10. Wojtaś Sławomir Brodnica 20 zł I LIGA
11. Dombrowski Artur Brodnica 20 zł II LIGA
12. Tuptyński Marek Brodnica 20 zł II LIGA
13. Pesta Grzegorz Brodnica 20 zł II LIGA
14. Gorczewski Wiesław Brodnica 20 zł II LIGA
15. Andrijević Dragan Brodnica 20 zł II LIGA
16. Nisgorski Mirosław Lidzbark 20 zł II LIGA
17. Żaglewski Tomasz Brodnica 20 zł II LIGA
18. Łukaszewski Janusz Lidzbark 20 zł II lub III LIGA
19. Reszka Serafin Tereszewo 10 zł II lub III LIGA
20. Nowakowski Łukasz Brodnica 20 zł III LIGA
21. Orzech Jan Brodnica 20 zł III LIGA
22. Godziński Rafał Pacółtowo 20 zł III LIGA
23. Motyliński Paweł Brodnica 20 zł III LIGA
24. Jastrzębowski Leszek Lidzbark 20 zł III LIGA
25. Zaleski Arkadiusz Pacółtowo 20 zł III lub IV LIGA
26. Reszka Marek Tereszewo 20 zł IV LIGA
27. Ceglecki Marcin Kiełpiny BRAK DEBIUT