Podsumowanie roku 2016


GRA POJEDYNCZA (SINGIEL)


Podsumowanie roku 20161. Łukasz Żywicki (Nowe Miasto Lubawskie)
Zawody 1. rangi (organizowane na co najmniej 3 kortach):
• I miejsce – Turniej o Puchar Prezes Banku Spółdzielczego w Lubawie
• I miejsce – Liga Światowa LTT Laver Open w Lubawie
• II miejsce – Masters Brodnicy
• III miejsce – II Grand Prix Brodnicy
• III miejsce – III Grand Prix Brodnicy
Zawody 2. rangi (organizowane na 2 lub 1 korcie):
• III miejsce – Nasz Turniej w Nowym Mieście Lubawskim


Podsumowanie roku 20162. Wojciech Milewski (Nowe Miasto Lubawskie)
Zawody 1. rangi (organizowane na co najmniej 3 kortach):
• III miejsce – Liga Światowa LTT Laver Open w Lubawie
• III miejsce – Nasza Liga – Brodnica
Zawody 2. rangi (organizowane na 2 lub 1 korcie):
• II miejsce – Turniej o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik
• III miejsce – Turniej o Puchar Dyrektora BGŻ BNP Paribas w Marzęcicach

 

 

 


Podsumowanie roku 20163. Roman Boberek (Nowe Miasto Lubawskie)
Zawody 2. rangi (organizowane na 2 lub 1 korcie):
• II miejsce – Masarnia Brzozie Cup w Brzoziu
• III miejsce – Nasz Turniej w Nowym Mieście Lubawskim


3. Rafał Godziński (Pacółtowo)
Zawody 2. rangi (organizowane na 2 lub 1 korcie):
• II miejsce – Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego w Lidzbarku
• III miejsce – Turniej o Puchar Burmistrza Lidzbarka


GRA PODWÓJNA (DEBEL)


1. Łukasz Żywicki (Nowe Miasto Lubawskie)
Zawody 1. rangi (organizowane na co najmniej 3 kortach):
• II miejsce – Wellavil Open


Podsumowanie roku 20162. Jacek Sokołowski (Nowe Miasto Lubawskie)
Zawody 1. rangi (organizowane na co najmniej 3 kortach):
• III miejsce – Stary Tartak Cup w Iławie
• III miejsce – Lato 2016 – TTZ Iława


3. Roman Boberek (Nowe Miasto Lubawskie)
Zawody 1. rangi (organizowane na co najmniej 3 kortach):
• III miejsce – Deblowe Mistrzostwa Brodnicy


3. Wojciech Milewski (Nowe Miasto Lubawskie)
Zawody 1. rangi (organizowane na co najmniej 3 kortach):
• III miejsce – Deblowe Mistrzostwa Brodnicy


Podsumowanie roku 20165. Rafał Godziński (Pacółtowo)
Zawody 2. rangi (organizowane na 2 lub 1 korcie):
• II miejsce – Lidzbark Open


5. Arkadiusz Zaleski (Pacółtowo)
Zawody 2. rangi (organizowane na 2 lub 1 korcie):
• II miejsce – Lidzbark Open